Veszprém megyei, neves multinacionális vállalat megbízásából keresünk szakembert az alábbi pozícióba:

DIREKT BESZERZŐ – SMT (Elektronika)

Feladatok

  • A logisztikához, technológiához, és a termeléshez szükséges anyagok költséghatékony biztosítása, összhangban a költségvetési tervekben előirányzott célokkal
  • Az adott commodity és szegmensek támogatása figyelembe véve a központi célokat
  • A beszállítói kör optimalizálása, az árak, a rugalmasság és szállítási pontosság tekintetében
  • A vállalat nemzetközi sztenderdeinek (anyag és folyamat) való megfelelés biztosítása
  • SOP folyamatban való részvétel, együttműködés a projekt csapattal
  • A sorozatgyártás megfelelő indításának támogatása
  • Együttműködés a belső (logisztika, SQA, termelés, pénzügy) és a külső partnerekkel
  • Riportok, prezentációk készítése a menedzsment felé

Elvárások

  • Felsőfokú (gazdasági, logisztikai vagy műszaki) végzettség
  • 2-5 év elektronikai alkatrészek beszerzésében szerzett tapasztalat
  • Autóipari folyamatokban, sztenderdekben való jártasság
  • Minőségügyi technikák ismerete (FMEA, SPC, PDCA, stb.)
  • IT ismeret, (haladó excel tudás), ERP rendszerismeret
  • Kiváló kommunikációs és szervező készség
  • Erős érdekérvényesítő képesség
  • Projekt és rendszer szemlélet

Előnyt jelent

  • SAP ismeret

Amit megbízónk nyújt

  • Nemzetközi cég, innovatív nagyvállalati környezet
  • Versenyképes jövedelem és béren kívüli juttatások (cafeteria, bejárási támogatás, 13. havi fizetés, bónusz)
  • Változatos munka, folyamatos szakmai fejlődés, külföldi továbbképzési lehetőség
  • Dinamikusan fejlődő vállalat

A munkavégzés helye

Veszprém megye

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes önéletrajzát a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: DIREKT BESZERZŐ – SMT (Elektronika), Veszprém megye

IMPC Personnel Hungária Kft.
Kapcsolattartó: Sárkány Zita
E-mail: 00340@impc.hrszoftver.hu
Mobil: +36-30-864-5000
Telefon: +36-22-500-240
További ajánlataink
ALAPANYAG DISZPONENS (Kecskemét)
ALAPANYAG TERVEZŐ (Veszprém környéke)
LOGISZTIKAI FOLYAMATELEMZŐ (Veszprém megye)
PROJEKT LOGISZTIKUS (Veszprém környéke)
REGIONÁLIS PROJEKT BESZERZÉSI MANAGER (Budapest keleti vonzáskörzete)
REGIONÁLIS STRATÉGIAI BESZERZŐ (Budapest keleti vonzáskörzete)
STRATÉGIAI PROJEKT BESZERZŐ (Elektronika) (Veszprém megye)