Megbízónk neves autóipari beszállító  multinacionális  vállalat megbízásából keresünk munkatársakat az alábbi munkakörbe:

CSOPORTVEZETŐ

Feladatok

  • 8-10 fős csoport munkájának megszervezése, irányítása
  • Törekvés a termelési darabszám növelésére az előírt minőségi követelmények betartatásával
  • Dolgozók információval történő ellátása, észrevételeik, javaslataik továbbítása
  • Termelési terv szerinti gyártás biztosítása
  • Gyártás közbeni hiba esetén megfelelő intézkedés
  • Szükséges adminisztratív munka ellátása (szabadságok, oktatások szervezése, hiányzó dolgozók pótlása)
  • Társosztályokkal történő rendszeres kommunikáció

Elvárások

  • Legalább középfokú végzettség
  • Általános gyártási folyamat ismerete
  • Határozott, döntéshozatalra képes személyiség
  • Önálló munkavégzés, terhelhetőség,vezetői képesség
  • Felhasználó szintű számítástechnikai ismeret (MS Office programok)
  • 3 műszakos munkarend vállalása
  • Részmunkaidős munkavégzésre is várunk jelentkezőket: szombat és vasárnap 12 – 12 órás műszak

Előnyt jelent

  • Angol, vagy német nyelv ismerete

Amit megbízónk nyújt

  • Versenyképes fizetés + juttatások
  • Változatos munka, folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
  • Kulturált munkakörülmények

A munkavégzés helye

Veszprém megye

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: CSOPORTVEZETŐ, Veszprém megye

IMPC Personnel Hungária Kft.
Kapcsolattartó: Vörös Jutka
E-mail: jutka.voros@impc.hu
Mobil: +36-30-864-6000
További ajánlataink
ÖNÁLLÓ GYÁREGYSÉG VEZETŐ – Autóipar (Fejér megye)
AUTÓIPARI FOLYAMATMÉRNÖK (Présgépek) (Fejér megye)
CNC GÉPBEÁLLÍTÓ ÉS KEZELŐ - Lézervágás, élhajlítás, forgácsolás (Biatorbágy, M1 főút mentén)
ELEKTROMOS KARBANTARTÓ (Szolnok)
FOLYAMATMÉRNÖK (Pályakezdők jelentkezését is várjuk!) (Fejér megye)
GYÁRTÁSI FOLYAMATMÉRNÖK (Autóipar – Pályakezdők jelentkezését is várjuk) (Veszprém megye)
GYÁRTÁSTÁMOGATÓ MÉRNÖK (Fejér megye)
GYÁRTÁSTÁMOGATÓ MÉRNÖK (Veszprém megye)
GYÁRTÁSTÁMOGATÓ MÉRNÖK (Vác-Balassagyarmat térsége)
KARBANTARTÓ TECHNIKUS (Gyártóberendezések telepítése, javítása) (Veszprém megye)