Megbízónk  világszerte ismert, termékcsoportjában a piacvezetők közé tartozó gobális fejlesztő és gyártó  csoport magyarországi vállalata. A csoport mind a növekedés mértéke, mind a megvalósuló innovációk száma alapján a világ vezető nagyvállalatai tartozik. A magyarországi vállalat a vezértermék tekintetében Európa legnagyobb gyártója. Számára keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

BIZTONSÁGI VEZETŐ - SECURITY MANAGER

Feladatok

  • A személyek, vagyontárgyak, anyagok és termékek biztonságának fenntartása a vállalat egész területén, továbbá a kapcsolódó külső területrészeken ( pl. parkolók)
  • A biztonsági előírások betartatása, a vagyon- és személybiztonsági rendszerek felügyelete, az üzemképes működés biztosítása, vagyon elleni cselekmények megelőzése, kivizsgálása
  • Rendkívüli helyzetre vonatkozó intézkedési tervek kidolgozása és szükség szerinti életbe léptetése
  • Biztonsági kockázat elemzése
  • A külső biztonsági szolgáltatók értékelése, kiválasztása,
  • A szolgáltató biztonsági szervezet szakmai iránítása
  • Kapcsolattartás a hatóságokkal és külső partnerekkel
  • A biztonsági vezető munkáját közvetlenül támogató csoport vezetése

Elvárások

  • Szakirányú egyetemi vagy főiskolai diploma
  • Angol nyelvismeret
  • Jogi ismeretek
  • PC felhasználói ismeret és készség
  • Vezetési készségek, legalább 2 év vezetési tapasztalat
  • Legalább 5 év multinacionális gyártóvállalanál biztonsági területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Határozott fellépés jó együttműködési és kommunikációs készség
  • Jó megfigyelő készség, gyakorlatias hozzáállás
  • Szigorú szabályelvűség, feddhetetlenség

Előnyt jelent

  • Multinacionális termelővállalatnál vagy logisztikai vállalatnál szerzett tapasztalat
  • Nyomozói/rendészeti szakmai tapasztalat, releváns szakmai kapcsolatok

Amit megbízónk nyújt

  • Hosszútávú, teljesítményt elváró és elismerő munkahely
  • Versenyképes vezetői jövedelem
  • Teljesítményprémium
  • Cégautó

A munkavégzés helye

Kelet-Pest Megye

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: BIZTONSÁGI VEZETŐ - SECURITY MANAGER, Kelet-Pest Megye

IMPC Personnel Hungária Kft.
Kapcsolattartó: Kaszás Ferenc
E-mail: 00204@impc.hrszoftver.hu
Mobil: +36-30-20-30-800
Telefon: +36-22-500-240; +36-30-864-6000
További ajánlataink
EHS CSOPORTVEZETŐ - Autóipar (Tatabánya környéke)
EHS CSOPORTVEZETŐ – EHS TEAM LEADER (Kiemelt munkavédelmi feladatkörrel) (Hatvan, Gyöngyös, Jászberény térsége)
HR GENERALISTA (Veszprém megye)