Megbízónk nagy tradíciókkal rendelkező vertikálisan integrált élelmiszeripari gyártóvállalat, amely Magyarországon piacvezető és a nemzetközi piacokon is meghatározó pozícióval rendelkezik. A folyamatban lévő technológia- és tudásintenzív beruházásokkal Európa egyik legnagyobb kapacitású feldolgozó vállalata lesz. A vállalat számára küldetése és tevékenysége alapján is kiemelt jelentőséggel bír a vállalat biztonságos működésének fenntartása és a biztonsági alrendszerek folyamatos fejlesztése. A biztonsági alrendszerek működésének összehangolására és a funkció komplex irányítására tapasztalt és elhivatott vezetőt keresünk szervezetfejlesztés keretében létrehozott új pozícióba:

BIZTONSÁGI VEZETŐ (Security Manager)

Feladatok

  • A vállalati menedzsment tagjaként felelős a vállalat biztonsági politikája irányelveinek kidolgozásáért és teljes körű érvényre juttatásáért minden biztonsági alrendszerre, részlegre és munkavállalóra kiterjedően
  • Személyek, vagyontárgyak, anyagok, termékek és a vállalai működés biztonságának folyamatos fenntartása
  • Éves vagyonvédelmi/biztonsági terv és költségvetés elkészítése (beruházások és előirányzott költségek)
  • Vagyonvédelmi, biztonsági rendszerek tervezésének, telepítésének felügyelete, koordinálása
  • A vállalati biztonsági előírások betartatása, a vagyon- és személybiztonsági rendszerek felügyelete, az üzemképes működés biztosítása, vagyon elleni cselekmények megelőzése, kivizsgálása
  • Vállalati belső biztonsági auditok, biztonsági kockázatfelmérés lefolytatása, külső biztonsági átvilágítás követelményeinek kidolgozása, külső szakmai auditor kiválasztása
  • A vagyonvédelmi, biztonsági feladatokat ellátó vállalati biztonsági szervezet irányítása és vezetése
  • A külső őrzés-védelmi, biztonsági szolgáltatók tevékenységének ellenőrzése, értékelése, szakmai irányítása
  • Pályázatok kiírása a szolgáltatók kiválasztása céljából, az ajánlatok, szerződések véleményezése, aktív részvétel a szerződéskötésben
  • Beruházási, fejlesztési munkák keretében a létesítményekre és berendezésekre vonatkozóan a vagyonvédelmi és biztonsági előírások kidolgozása, hatósági engedélyeztetése
  • Rendkívüli, krízis- és katasztrófa helyzetre vonatkozó intézkedési tervek kidolgozása és szükség szerinti életbe léptetése
  • Rendszeres oktatások szervezése, felkészítés a rendkívüli helyzetekre
  • Kapcsolattartás, együttműködés a hatóságokkal rendkívüli események, vagyonvédelmi káresemények, biztonsági incidensek kivizsgálásában
  • Vezetői biztonsági szemlék, üzembejárások szervezése, lefolytatása, vezetői tájékoztatók készítése

Elvárások

  • Felsőfokú szakirányú diploma (biztonsági szervező, biztonságtechnikai mérnök, információbiztonsági mérnök)
  • Jelentős szakmai tapasztalat vagyonvédelmi, biztonsági területen elsősorban gyártóvállalatnál
  • Vezetési tapasztalat
  • Vagyonvédelmi és biztonsági rendszerek ismerete; tervezési, telepítési tapasztalat előny
  • Rendszerszemlélet, határozott fellépés, szigorú szabályelvűség, jó szervezési készség, gyors reagáló készség

Amit megbízónk nyújt

  • Vezetői fizetés, teljesítmény prémium, cafeteria
  • Cégautó
  • Folyamatosan fejlődő, növekvő vállalat, korszerű környezet, fejlődés-orientált vállalati kultúra
  • Továbbképzések támogatása

A munkavégzés helye

Nyíregyháza környéke

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes önéletrajzát a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: BIZTONSÁGI VEZETŐ (Security Manager), Nyíregyháza környéke

IMPC Personnel Hungária Kft.
Kapcsolattartó: Kaszás Ferenc
E-mail: 00372@impc.hrszoftver.hu
Mobil: +36-30-20-30-800
Telefon: +36-22-500-240; +36-30-864-6000
További ajánlataink
EHS KOORDINÁTOR (Bács-Kiskun megye)
MUNKA- ÉS EGÉSZSÉGVÉDELMI VEZETŐ (HS MANAGER) (Nyíregyháza környéke)
ÁLTALÁNOS ÜGYEK KOORDINÁTOR, ÜGYVEZETŐI IRODAVEZETŐ (GENERAL AFFAIRS) (Kecskemét)