Megbízó partnercégünk multinacionális autóipari beszállító vállalat. Veszprém megyei gyáregységébe keresünk munkatársat:

BESZERZŐ (ELEKTRONIKAI ALKATRÉSZEK)

Feladatok

  • A gyártáshoz szükséges alapanyagok és komponensek beszerzése
  • A megfelelő raktárkészlet beállítása, szinten tartása
  • A Beszállítói szolgáltatás javítását célzó terv készítése
  • Napi riportok készítése a raktári tételek állapotáról, mennyiségéről – a napi termelési és beszállítási terv figyelembe vételével
  • Folyamatos kapcsolattartás a Beszállítókkal és a társosztályokkal
  • Logisztikai projektekben való részvétel, azzal kapcsolatos teendők ellátása, határidők betartása
  • Beszállítók megfelelő, precíz információval történő ellátása
  • Beszállítási határidők figyelése, szükség esetén megfelelő akcióterv készítése
  • Biztosítani, hogy a Beszállító megfelelő biztonsági készletet tartson saját telephelyén
  • Rendszeres Beszállítói kapcsolattartás (jelentősebb beszállítóval min. évi egy személyes találkozás)

Elvárások

  • Felsőfokú (vagy azzal egyenértékű) végzettség
  • Beszerzési területen, autóiparban szerzett legalább 1-2 éves szakmai tapasztalat
  • Angol nyelv kommunikációs szintű ismerete
  • MS Excel haladó szintű ismerete a gyakorlatban
  • Jó kommunikációs képesség, precíz munkavégzés
  • Csapatmunkára való képesség

Előnyt jelent

  • Német nyelvismeret
  • SAP ismerete

Amit megbízónk nyújt

  • Sokrétű feladatkör multinacionális vállalatnál
  • Fejlődési, képzési lehetőség egy stabil munkahelyen, biztos nemzetközi háttérrel
  • Versenyképes fizetés + béren kívüli juttatások(Cafeteria, havi prémium) + bejárási támogatás, saját személygépkocsira is + 13.havi fizetés
  • Kulturált munkakörülmények

A munkavégzés helye

Veszprém megye

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: BESZERZŐ (ELEKTRONIKAI ALKATRÉSZEK), Veszprém megye

IMPC Personnel Hungária Kft.
Kapcsolattartó: Kővágó Anna
E-mail: anna.kovago.cv@impc.hu
Mobil: +36-30-758-3042
Telefon: +36-1-882-3520
További ajánlataink
COMMODITY BUYER – FORGÁCSOLÁS, ANGOL (Budapest (Dél-Pest))
GYÁRTÁSLOGISZTIKUS MÉRNÖK (Budapest)
KISZÁLLÍTÁSI ADMINISZTRÁTOR (Biatorbágy, M1 főút mentén)
LOGISZTIKAI VEZETŐ (Közép-Dunántúl, Budapest vonzáskörzete)
PROJEKT BESZERZŐ (Közép-Dunántúl)
RAKTÁRI MUNKATÁRS - Targoncás (Budapest (Dél-Pest))
RAKTÁROS (Targonca vezetői jogosítvánnyal) (Budapest (Dél-Pest))
RAKTÁROZÁSI MUNKATÁRS (Biatorbágy, M1 főút mentén)
RAKTÁROZÁSI SZAKEMBER – Csomagolás, anyagmozgazás, adatrögzítés (Biatorbágy, M1 főút mentén)
VILLAMOS TERVEZŐMÉRNÖK (Fejér megye)