A világ egyik vezető német gépjármű-gyártó vállalatának csúcskategóriás műszaki és biztonsági színvonalat képviselő javító műhelyébe keresünk a magas fokú precizitás iránt elkötelezett munkatársat, Budapest déli részén lévő munkahelyre, az alábbi munkakörbe:

AUTÓSZERELÉSI MUNKAFELVEVŐ (Magas szintű német technológia)

Feladatok

  • A műhelybe javításra érkező járművek javítási folyamatának koordinálása
  • Mérőeszközök használatának megszervezése
  • A javítási kapacitások optimális kihasználásának biztosítása, a műszakvezetővel együttműködésben
  • Az ügyfelek részére árajánlatok készítése az elvégzendő munkákról
  • A javításra, karbantartásra érkező járművek felvétele munkalap nyitásával
  • A szükséges nem naponta fogyó alkatrészek raktáron követése, kapcsolattartás a raktárral.
  • A műszak által készre jelentett gépjárműről számla készítése, próbaút megtétele.
  • Kapcsolattartás az ügyféllel (határidő módosítás, kiegészítés stb.).
  • A jármű átvétele a műhelytől átadása az ügyfélnek.
  • Külső teljesítések megrendelése, bejövő számláinak továbbítása, továbbszámlázása.
  • Munkaidő rögzítése a munkalapon és a statisztikában.
  • A belső számlák igazoltatása, belső megrendelő biztosítása, kapcsolattartás az értékesítéssel, műszakvezetővel, oktatóval, könyveléssel, vevőszolgálattal.
  • Az ügyfél dokumentumainak (forgalmi engedély, szervizkönyv, stb.) kezelése, a karbantartások igazolása

Elvárások

  • Középfokú végzettség
  • Szakmai tapasztalat gépjárműjavítás és munkafelvétel területén
  • Magas fokú rugalmasság és precizitás
  • Ügyfélközpontúság
  • Csapatszellem
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Amit megbízónk nyújt

  • Nettó 200.000,-Ft feletti alapfizetés
  • 1 műszakos munkarend
  • Bejárási és étkezési támogatás
  • Motiváló premizálási rendszer
  • Kiemelkedő műszaki színvonal és szakmai környezet
  • Kulturált, német standardoknak megfelelő munkakörülmények
  • Folyamatos fejlődési és továbbképzési lehetőségek

A munkavégzés helye

Budapest déli oldala

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar nyelvű önéletrajzát a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: AUTÓSZERELÉSI MUNKAFELVEVŐ (Magas szintű német technológia), Budapest déli oldala

IMPC Personnel Hungária Kft.
Kapcsolattartó: Kővágó Anna
E-mail: anna.kovago.cv@impc.hu
Mobil: +36-30-758-3042
Telefon: +36-1-882-3520
AUTÓSZERELŐ (Magas szintű német technológia) (Budapest észak-keleti oldala)
CNC FORGÁCSOLÁSI GÉPBEÁLLÍTÓ (Megmunkálás és esztergálás - Fanuc, Siemens) (Budapest (Dél-Pest))
CNC FORGÁCSOLÓ ÉS GÉPBEÁLLÍTÓ SZAKEMBER (Siemens 840C,840D - NBH630, NBH170) (Budapest (Dél-Pest))
CNC GÉPBEÁLLÍTÓ, GÉPI FORGÁCSOLÓ (Fanuc, Siemens) (Budapest (Dél-Pest))
CNC GÉPKEZELŐ - Lézervágás (Biatorbágy, M1 főút mentén)
CNC GÉPKEZELŐ, GÉPBEÁLLÍTÓ (AUTOMATA EGYSÉGEK, 12 ÓRÁS MŰSZAK) (Fejér megye)
CNC OPERÁTOR (Biatorbágy, M1 főút mentén)
ELEKTRONIKAI TECHNIKUS (SMT terület) (Veszprém megye)
ÉPÜLETGÉPÉSZ MŰVEZETŐ (SZERVIZELÉS, ÜZEMELTETÉS, KARBANTARTÁS) (Budapest térsége)
FELVONÓSZERELŐ – KARBANTARTÓ (Budapest és környéke)