Fejér megyei, neves járműipari multinacionális vállalat megbízásából keresünk szakembert az alábbi pozícióba:

ANYAGGAZDÁLKODÁSI MUNKATÁRS - Beszerzés

Feladatok

  • Napi szintű beszállítói kapcsolattartás magyar és angol nyelven
  • Alapanyag rendelés és ütemezés
  • Logisztikai háttér biztosítása
  • Együttműködés fuvarozó cégekkel
  • Logisztikai folyamatok fejlesztése
  • Költség optimalizálás, új beszállítók felkutatása
  • Szoros együttműködés társosztályokkal

Elvárások

  • Középfokú vagy felsőfokú szakirányú végzettség
  • Beszerzésben szerzett tapasztalat
  • Stabil kommunikációképes angol nyelvtudás
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • Pontos, precíz munkavégzés önállóan és csapatban
  • Jó probléma-, és feladatmegoldó képesség
  • Proaktív, dinamikus személyiség
  • Logikus, rendszerszelméletű látásmód

Előnyt jelent

  • Német nyelvtudás
  • SAP, QAD vállalatirányítási rendszerek ismerete

Amit megbízónk nyújt

  • Nemzetközi cég, nagyvállalati környezet
  • Versenyképes jövedelem és béren kívüli juttatások, teljes utazási költségtámogatás
  • Változatos munka, folyamatos szakmai fejlődés (szakirányú képzések)

A munkavégzés helye

Fejér megye

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes önéletrajzát a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: ANYAGGAZDÁLKODÁSI MUNKATÁRS - Beszerzés, Fejér megye

Elérhetőségi adatok

IMPC Personnel Hungária Kft
Kapcsolattartó: Sándorfi Lotti
E-mail: 00601@impc.hrszoftver.hu
Mobil: +36-70-389-4400
Telefon: +36-22-500-240
További ajánlataink
ALAPANYAG TERVEZŐ (Veszprém környéke)
BESZERZŐ (Indirekt anyagok) (Veszprém megye)
CUSTOMER SERVICE REPRESENTATIVE / VEVŐI KAPCSOLATTARTÓ (Angol nyelvtudással) (Budapest XI. kerület)
DIREKT BESZERZŐ – SMT (Elektronika) (Veszprém megye)
DISTRIBUTION CENTRE MANAGER (Gyál)
ELLÁTÁSI LÁNC ÉS ANYAGTERVEZÉSI CSOPORTVEZETŐ (Veszprém környéke)
PROJEKT LOGISZTIKUS (Veszprém környéke)
RAKTÁRVEZETŐ (ANGOL) (Kecskemét környéke)
STRATÉGIAI BESZERZŐ (ÉLELMISZERIPAR, ALAPANYAGOK) (Kecskemét)
STRATÉGIAI PROJEKT BESZERZŐ (Elektronika) (Veszprém megye)