Megbízónk Veszprém megyei, neves autóipari multinacionális vállalat megbízásából keresünk szakembert az alábbi pozícióba:

ALAPANYAG TERVEZŐ

Feladatok

  • Alapanyag rendelések nyomon követése, optimális készletszint biztosítása
  • Gyártási tervek lekövetése
  • Folyamatos kapcsolattartás a beszállítókkal
  • Vevői igényeknek megfelelő nyersanyagok és komponensek biztosítása
  • SAP, Excel napi szintű használata, kimutatások készítése
  • Szoros együttműködés a társosztályokkal, partnerekkel

Elvárások

  • Min. középfokú végzettség, felsőfokú (logisztikai, gazdasági) előny
  • Termelő vállalatnál 1-2 év ellátási láncban (ideálisan termeléstervezésben, beszerzésben) szerzett tapasztalat
  • Folyékony angol nyelvtudás
  • MS Office és ERP (SAP) rendszerismeret
  • Proaktív személyiség
  • Kiváló kommunikációs és szervező készség
  • Jó elemző készség

Amit megbízónk nyújt

  • Nemzetközi cég, modern nagyvállalati környezet
  • Fiatalos, lendületes csapat
  • Multikulturális környezet
  • Versenyképes jövedelem és béren kívüli juttatások (cafeteria, 13. havi fizetés, bejárási támogatás)
  • Változatos munka, folyamatos szakmai fejlődés (szakirányú képzések)

A munkavégzés helye

Veszprém környéke

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes önéletrajzát a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: ALAPANYAG TERVEZŐ, Veszprém környéke

IMPC Personnel Hungária Kft.
Kapcsolattartó: Sárkány Zita
E-mail: 00384@impc.hrszoftver.hu
Mobil: +36-30-864-5000
Telefon: +36-22-500-240
További ajánlataink
ALAPANYAG DISZPONENS (Kecskemét)
DIREKT BESZERZŐ – SMT (Elektronika) (Veszprém megye)
LOGISZTIKAI FOLYAMATELEMZŐ (Veszprém megye)
PROJEKT LOGISZTIKUS (Veszprém környéke)
REGIONÁLIS PROJEKT BESZERZÉSI MANAGER (Budapest keleti vonzáskörzete)
REGIONÁLIS STRATÉGIAI BESZERZŐ (Budapest keleti vonzáskörzete)
STRATÉGIAI PROJEKT BESZERZŐ (Elektronika) (Veszprém megye)