Nemzetközi nagyvállalat kecskeméti gyárába keresünk tapasztalattal rendelkező kollégát az alábbi munkakörbe:

ALAPANYAG DISZPONENS

Feladatok

  • A termelési terv szerinti gyártáshoz szükséges alapanyagok átvétele a raktártól, azok tételes ellenőrzése, gyártósori kijuttatás szervezése
  • Maradékanyagok visszajuttatásának tervezése, szervezése
  • Fogyás rögzítése a vállalatirányítási rendszerben
  • Számítógépes adatszolgáltatás a készletekről a felettese felé
  • Raktárral történő folyamatos kapcsolattartás
  • A leltárhoz szükséges adatok biztosítása, kapcsolódó feladatok elvégzése, leltározás
  • Folyamatos kapcsolattartás és riportálás a vezető felé
  • Vezető termeléstervező helyettesítése – szükség szerint

Elvárások

  • Középiskolai végzettség
  • 2 (esetleg 3) műszakos munkarend vállalása
  • Raktározásban, termelőcégnél szerzett gyakorlat
  • Jó problémamegoldó és szervező képesség
  • Precíz, pontos munkavégzés

Amit megbízónk nyújt

  • Modern munkakörnyezet – rugalmas munkaidő
  • Versenyképes alapbér + havi teljesítmény bónusz + havi jelenléti bónusz + cafetéria
  • Folyamatos fejlődési lehetőség nyelvi és szakmai képzések formájában
  • Multinacionális vállalati háttér, támogató, különösen emberbarát közeg

A munkavégzés helye

Kecskemét

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes önéletrajzát a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: ALAPANYAG DISZPONENS, Kecskemét

IMPC Personnel Hungária Kft.
Kapcsolattartó: Nagy Judit
E-mail: 00400@impc.hrszoftver.hu
Mobil: +36-30-386-8362
Telefon: +36-1-882-3520
További ajánlataink
ALAPANYAG TERVEZŐ (Veszprém környéke)
DIREKT BESZERZŐ – SMT (Elektronika) (Veszprém megye)
LOGISZTIKAI FOLYAMATELEMZŐ (Veszprém megye)
PROJEKT LOGISZTIKUS (Veszprém környéke)
REGIONÁLIS PROJEKT BESZERZÉSI MANAGER (Budapest keleti vonzáskörzete)
REGIONÁLIS STRATÉGIAI BESZERZŐ (Budapest keleti vonzáskörzete)
STRATÉGIAI PROJEKT BESZERZŐ (Elektronika) (Veszprém megye)