Neves multinacionális autóipari vállalat megbízásából keresünk szakembert az alábbi pozícióba:

VEVŐI MINŐSÉGÜGYI VEZETŐ

Feladatok

  • Az adott vállalati üzletág és a vevők közötti kapcsolat gondozása, fejlesztése a minőségügyi folyamatok mentén
  • A vevő specifikus minőségügyi elvárások bevezetésének és standardizálásának biztosítása az adott üzletágon belül
  • A vevői követelmények ismeretének, tudatosságának elmélyítése, oktatása a társterületeken dolgozó kollégák felé
  • Felügyeli az egyes termelési egységek minőségügyi folyamatait a vevői reklamációk kiküszöbölése érdekében
  • Azonnali reakciót igénylő esetekben problémamegoldó akciók kezdeményezése, a vevői kommunikáció lefolytatása
  • A vevői elégedettséget szolgáló javító és fejlesztő akciók nyomon követése, előmozdítása
  • Az éves célkitűzések monitorozása, a vevői elégedettség előmozdítása
  • Dokumentáció, riportok készítése, prezentálása a MNG felé, riportolás a Site QA Manager felé
  • Társosztályokkal, menedzsmenttel történő kapcsolattartás

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Legalább 10 év autóipari gyártási és vevői minőségügy területén szerzett tapasztalat
  • Minőségügyben csoportvezetőként/projektvezetőként/vezetőként szerzett 3-5 év gyakorlat
  • Autóipari szabványok ismerete ISO TS 16949
  • Autóipari módszerek, dokumentációk ismerete: APQP, PPAP, QRQC, 8D, 5 WHY, DOE, SPC stb.
  • MS Office, SAP ismeret
  • Folyékony angol és német nyelvtudás

Amit megbízónk nyújt

  • Nagyvállalati környezet
  • Versenyképes jövedelem és béren kívüli juttatások (13. havi fizetés, cafeteria, bejárási támogatás)
  • Változatos munka, folyamatos szakmai fejlődés
  • Dinamikusan fejlődő vállalat, nemzetközi perspektíva

A munkavégzés helye

Veszprém térsége

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: VEVŐI MINŐSÉGÜGYI VEZETŐ, Veszprém térsége

IMPC Personnel Hungária Kft.
Kapcsolattartó: Sárkány Zita
E-mail: zita.sarkany.cv@impc.hu
Mobil: +36-30-864-5000
Telefon: +36-22-500-240
MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI MÉRNÖK – új termékek, vevők (Cegléd-Szolnok térsége)
BESZÁLLÍTÓI MINŐSÉGÜGYI MÉRNÖK (Győr-Veszprém térsége)
GYÁRTÁSTÁMOGATÓ MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI MÉRNÖK (Veszprém megye)
KALIBRÁLÓ TECHNIKUS (Budapest (Dél-Pest))
MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI CSOPORTVEZETŐ - SQA (Hatvan-Gyöngyös-Jászberény térsége)
MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI MÉRNÖK (Veszprém megye)
MINŐSÉGÜGYI CSOPORTVEZETŐ (Közép-Dunántúl)
MINŐSÉGÜGYI MÉRNÖK (Fejér megye)
MINŐSÉGÜGYI VEZETŐ (Fejér megye)