Komárom-Esztergom megyében található neves autóipari gyártóvállalat megbízásából az alábbi feladatkörre keresünk tapasztalt munkatársat:

VEVŐI MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI CSOPORTVEZETŐ

Feladatok

  • Új termék bevezetés (APQP mérföldkövek)
  • PPAP folyamat teljes körű koordinálása (első minta, pótalkatrész, rekvalifikáció), bemintázások dokumentálása
  • Vevői reklamációk teljes körű menedzsmentje, javító intézkedések bevezetése
  • Külső/belső reklamációkra hozott javító intézkedések hatékonyságának nyomon követése és validálása
  • Külső/belső válogatással járó intézkedések koordinálása
  • Az üzemegységek vevői látogatásokra, auditokra való felkészítése és az auditok lebonyolítása
  • Együttműködés a társosztályokkal
  • Mérnöki dokumentáció karbantartása (Control Plan, FMEA, IPCC, CI)
  • Beszállítói eredetű hibák eszkalálása az SQA felé
  • Minőségügyi mérnökök munkájának irányítása (4 fő)

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Legalább 5 éves autóipari környezetben, minőségügyi területen szerzett mérnöki tapasztalat
  • Minőségügyi szabványok és problémamegoldó eszközök ismerete
  • Legalább 3-5 éves vezetői tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office)
  • Aktív angol nyelvtudás, német nyelvtudás előnyt jelent
  • Jó kommunikációs készség
  • Önálló, összeszedett, rendszerezett munkavégzés
  • Vezetői és motivációs képesség

Amit megbízónk nyújt

  • Motiváló fizetés, bónuszok
  • 100%-os bejárási támogatás
  • Albérlet támogatás
  • Biztos nemzetközi háttér, fejlődési lehetőség egy stabil munkahelyen
  • Kulturált munkakörülmények

A munkavégzés helye

Komárom-Esztergom megye

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: VEVŐI MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI CSOPORTVEZETŐ, Komárom-Esztergom megye

IMPC Personnel Hungária Kft.
Kapcsolattartó: Kővágó Anna
E-mail: anna.kovago.cv@impc.hu
Mobil: +36-30-758-3042
Telefon: +36-1-882-3520
MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI MÉRNÖK – új termékek, vevők (Cegléd-Szolnok térsége)
MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI VEZETŐ (Közép-Dunántúl)
OPERATÍV MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI VEZETŐ – gyártási minőségbiztosítás (Székesfehérvár környéke)
BESZÁLLÍTÓI MINŐSÉGÜGYI MÉRNÖK (Győr-Veszprém térsége)
GYÁRTÁSKÖZI ELLENŐR (Budapest (Dél-Pest))
GYÁRTÁSTÁMOGATÓ MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI MÉRNÖK (Veszprém megye)
KALIBRÁLÓ TECHNIKUS (Budapest (Dél-Pest))
MÉRÉSTECHNIKAI MÉRNÖK (Fejér megye)
MÉRŐLABOR VEZETŐ (Komárom-Esztergom megye)
MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI CSOPORTVEZETŐ - SQA (Hatvan-Gyöngyös-Jászberény térsége)