Megbízónk magyar szerelőipari középvállalat, amely német nyelvterületen és Magyarországon 12 éve, elsősorban a gépgyártó és az energiaellátó ágazatban működő vállalatok részére nyújt  szerelési és gyártási szolgáltatásokat.

Számára kvalifikált munkatársat keresünk az alábbi munkakörbe:

TERMELÉSI ÉS KIVITELEZÉSI VEZETŐ (Német nyelvtudással)

Feladatok

  • Az ügyvezető közvetlen munkatársaként, a vállalat komplett kivitelezési és szerelési tevékenységének irányítása
  • Kivitelezési és gyártási munkákra ajánlatok készítése
  • Műszaki szempontok szerint vállalhatóság vizsgálatok elvégzés
  • Kivitelezési munkák előkészítése, bonyolítása
  • Kivitelezési munkák szakmai irányítása
  • Munkaerő kölcsönzésben dolgozó csoportok szakmai irányítása
  • Munkacsoportok összeállítása megrendelői igények szerint
  • Megrendelői elégedetlenségek kezelése
  • Munkahelyek minőségbiztosításának és munkabiztonságának felügyelete
  • Műszaki kontrolling rendszerének kiépítése és működtetése
  • A társaság gépjármű és eszközparkjának kezelése
  • Részvétel a társaság dolgozóinak szakmai továbbképzésében
  • Rendszeres látogatása a társaság munkahelyeinek (Németország)

Elvárások

  • Több éves szakmai és vezetői tapasztalat
  • Felsőfokú épületgépész vagy gépész végzettség
  • Erkölcsi bizonyítvány
  • Tárgyalóképes német nyelvtudás
  • MS Office (Word, Excel, levelezés) magabiztos ismerete
  • Határozottság, jó problémamegoldó képesség
  • Jó kommunikációs és szervezési készség
  • B kat. jogosítvány

Amit megbízónk nyújt

  • Motiváló alapfizetés
  • Negyedéves prémium, éves bónusz
  • Személyi használatú gépkocsi
  • Professzionális munkakörnyezet
  • Szakmai fejlődés lehetősége
  • Nemzetközi háttér, stabil munkahely

A munkavégzés helye

Székesfehérvár-Siófok vonzáskörzete

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: TERMELÉSI ÉS KIVITELEZÉSI VEZETŐ (Német nyelvtudással), Székesfehérvár-Siófok vonzáskörzete

IMPC Personnel Hungária Kft.
Kapcsolattartó: Kővágó Anna
E-mail: anna.kovago.cv@impc.hu
Mobil: +36-30-758-3042
Telefon: +36-1-882-3520
További ajánlataink
AUTÓIPARI FOLYAMATMÉRNÖK (Présgépek) (Fejér megye)
CNC GÉPBEÁLLÍTÓ ÉS KEZELŐ - Lézervágás, élhajlítás, forgácsolás (Biatorbágy, M1 főút mentén)
ELEKTROMOS KARBANTARTÓ (Szolnok)
FOLYAMATMÉRNÖK (Pályakezdők jelentkezését is várjuk!) (Fejér megye)
GYÁRTÁSI FOLYAMATMÉRNÖK (Autóipar – Pályakezdők jelentkezését is várjuk) (Veszprém megye)
GYÁRTÁSTÁMOGATÓ MÉRNÖK (Fejér megye)
GYÁRTÁSTÁMOGATÓ MÉRNÖK (Veszprém megye)
HEGESZTÉSI TECHNOLÓGUS / HEGESZTŐMÉRNÖK (Autóipar) (Fejér megye)
IPARI MÉRNÖK (Közép-Dunántúl)
KARBANTARTÁSI KOORDINÁTOR (Fejér megye)