Megbízónk, Magyarország egyetlen száz százalékban integrált, baromfi profilú vállalkozása, mely jelenleg több mint 2000 embert foglalkoztat és intenzív fejlesztés mellett jelentős kapacitásbővítést hajt végre.A vállalatcsoport Közép és Kelet-Európa egyik vezető gyártója, ágazatában Magyarországon a legnagyobb. A folyamatban lévő bővítések eredményeképpen a csoport termelése a következő időszakban is dinamikusan nő. A növekvő feladatok sikeres teljesítéséhez számára húsfeldolgozásban jártas, fejlesztésorientált, élelmiszeripari szakembert keresünk az alábbi pozícióba:

TERMÉKFEJLESZTÉSI VEZETŐ (HÚSTERMÉK EXPORT)

Feladatok

  • A vállalat termékfejlesztési tevékenységének koordinálása, új termékstratégiák kifejlesztésének megtervezése és levezetése a piaci trendek figyelembevételével
  • Új, kiemelkedő értéket képviselő termékek kifejlesztése, valamint az ahhoz tartozó dokumentációk elkészítése
  • A vevői elvárások innovatív, magas minőségű biztosítása (afejlesztési igények, technológiák naprakész ismerete, a vevő szakmai támogatása a termékfejlesztésben)
  • Receptúrák és termékspecifikációk elkészítésének(K+F) ellenőrzése, a termékjavítási lehetőségek rendszeres vizsgálata, a költséghatékonyságra és a termékválasztéki résekre kiterjedően
  • A termékfejlesztési projektek megtervezése és vezetése, együttműködve a partnerek fejlesztő szakembereivel, a saját gyártás, mérnökség és minőségbiztosítás bevonásával
  • A potenciális termékfejlesztési és javítási lehetőségek feltárása és összekapcsolása a futó fejlesztési projektekkel, együttműködés a fejlesztési projekt-team vezetőjével és tagjaival a teljes projektciklus során
  • A kísérleti gyártások koordinálása, az eredmények értékelése
  • Az egész gyártási folyamat nyomon követése a felelősségi területén belül, az elemzéstől a laborban végzett teszteken át a késztermékig
  • Prezentációk összeállítása a vevők számára
  • Kapcsolattartás a vevőkkel és a beszállító telepekkel
  • Aktív részvétel a tesztüzem kialakításában, fejlesztésében
  • Lépést tart a szakmai haladással az új innovációk és technológiák vonatkozásában, különös tekintettel a fogyasztói oldalról mutatkozó trendekre

Elvárások

  • Élelmiszer-mérnöki vagy kapcsolódó szakirányokon szerzett diploma vagy középfokú végzettség sokéves élelmiszeripari tapasztalattal
  • Minimum 5 év tapasztalat élelmiszeripari termékfejlesztés és gyártás ágazatában elsősorban a húsfeldolgozás területén. Panírozott termékek gyártásában szerzett tapasztalat kiemelkedő előnyt jelent.
  • AHACCP és food GMP ismerete, értelmezése (specifikációk, szabványok, biztonsági előírások, terméktanúsítványok)
  • Stabil kommunikációképes angol nyelvtudás – élelmiszeripari szaknyelv ismerete
  • MS Office programok készségszintű használata, prezentációk készítése, bemutatása
  • Újító szellemű, kreatív személyiség, gyakorlatias megközelítésmóddal párosulva
  • Célorientált, strukturáltan gondolkodó, önállóan és csapatot vezetve egyaránt dolgozni tudó személyiség
  • Kiválóan kommunikál, aktív kapcsolatot tart a vevőkkel, beszállítókkal, munkatársakkal egyaránt
  • Precíz munkavégzés képessége, gyakorlatias beállítottság, jó problémamegoldó képesség

Amit megbízónk nyújt

  • Versenyképes alapfizetés, cégautó, jelentős éves bónusz
  • Kiemelkedő fejlődési lehetőség vezető élelmiszergyártó vállalatnál
  • Stabil hátterű, fejlődés orientált vállalat, jó hangulatú csapatszellem

A munkavégzés helye

Észak-Kelet Magyarország

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: TERMÉKFEJLESZTÉSI VEZETŐ (HÚSTERMÉK EXPORT), Észak-Kelet Magyarország

IMPC Personnel Hungária Kft.
Kapcsolattartó: Kaszás Ferenc
E-mail: ferenc.kaszas.cv@impc.hu
Mobil: +36-30-20-30-800
Telefon: +36-22-500-240; +36-30-864-6000
TERMÉKFEJLESZTŐ-TECHNOLÓGUS – Húsipari termékek (Észak-Kelet Magyarország)
DESIGN ENGINEER - Design for Manufacturing Connectors / Cable Assemblies (Area of Tatabánya)
AJÁNLATADÓ ÉS MŰSZAKI TANÁCSADÓ MÉRNÖK - Fémmegmunkálás (Székesfehérvár környéke)
ELEKTRONIKAI TERVEZŐ – ÉS FEJLESZTŐMÉRNÖK (Veszprém megye)
ÉPÜLET KARBANTARTÓ ÉS FEJLESZTŐ MÉRNÖK (Fejér megye)
FEJLESZTŐESZKÖZ MÉRNÖK (Budapest)
FEJLESZTŐMÉRNÖK (Veszprém megye)
FOLYAMATFEJLESZTŐ MÉRNÖK (LEAN, REFA) (Veszprém megye)
FUNKCIONÁLIS RENDSZERBIZTONSÁGI MÉRNÖK (Budapest)
GYÁRTÁSFEJLESZTÉSI PROJEKTMENEDZSER (Veszprém megye)