Veszprém megyei, neves multinacionális vállalat megbízásából keresünk szakembert az alábbi pozícióba:

SZERSZÁMKÉSZÍTŐ (MŰANYAG FRÖCCSÖNTŐ SZERSZÁMOK)

Feladatok

  • Adott alkatrész, készülék gyártástechnológiájának megtervezése
  • Termelőeszközök előkészítése, munkagép kiválasztása
  • Megmunkálások kézi, gépi megválasztása, hőkezelések esetleges elvégzése
  • Szabványos elemek kiválasztása, a szerelhetőség ellenőrzése
  • Összetett alak- és helyzetmérések végzése, az előírt azonosító adatok felvitele
  • Működéshez szükséges méretek (léptetés, löketelőtolás, stb.) beállítása, a perifériák összekapcsolása a szerszámmal (kivető, léptető, stb.)
  • Hidraulikus/pneumatikus működtető berendezések beállítása
  • Szerszám/készülék működtetése, minősítése, felmerülő hibák kijavítása a minősítés során
  • Karbantartás, javítás, felújítás végzése
  • Szerszámok/készülékek megbontása, szétszerelése
  • A meghibásodott szerszámok javítása, szükség szerint az egyszerűbb pótalkatrészeket legyártása
  • A szerszámokhoz kapcsolódó gyártási eljárásokat, technológiát megismerése
  • Kézi és gépi forgácsolás
  • Műszaki rajz alapján az idomszereket, mechanikus ellenőrző eszközök elkészítése

Elvárások

  • Szakirányú végzettség
  • Szakmai tapasztalat fröccsöntő szerszámjavítás területén, vagy erős alap szaktudással rendelkező pályakezdő szakirányú végzettséggel
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Jó problémamegoldó képesség, jó manuális képességek
  • 2 műszakos munkarend vállalása

Amit megbízónk nyújt

  • Nemzetközi cég, nagyvállalati környezet
  • Versenyképes jövedelem
  • Műszakpótlék, túlóra pótlék
  • Bejárási támogatás

A munkavégzés helye

Veszprém megye

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: SZERSZÁMKÉSZÍTŐ (MŰANYAG FRÖCCSÖNTŐ SZERSZÁMOK), Veszprém megye

IMPC Personnel Hungária Kft.
Kapcsolattartó: Ruff Viktória
E-mail: viktoria.ruff.cv@impc.hu
Mobil: +36-70-389-4400
Telefon: +36-22-500-240; +36-30-864-6000
AUTÓIPARI GÉPÉSZTECHNIKUS (Hegesztőgépek, szerelő berendezések) (Fejér megye)
CNC FORGÁCSOLÓ (Fejér megye)
CNC GÉPBEÁLLÍTÓ (Junior - 2 műszakos munkarend) (Tatabánya-Budaörs térsége)
CNC MŰSZAKVEZETŐ GÉPBEÁLLÍTÓ (Fejér megye)
ELEKTROMOS KARBANTARTÓ (Cegléd-Szolnok térsége)
ELEKTROMOS KARBANTARTÓ (2 műszakos munkarend) (Fejér megye)
ELEKTROMOS SZERELŐ-TESZTELŐ – JÁRMŰGYÁRTÁS (Ingyenes szálláslehetőséggel) (Budapest)
FELVONÓSZERELŐ – KARBANTARTÓ (Szerviz terület) (Budapest és környéke)
FOLYAMATFEJLESZTÉSI TECHNIKUS (Fejér megye)
FRÖCCSÖNTŐ GÉPBEÁLLÍTÓ (Veszprém megye)