Megbízónk külföldi tulajdonú nagy tradíciókkal rendelkező gépipari vállalat. Vezető piaci pozícióját a termékek magas fokú megbízhatóságával és folyamatos innovációival vívta ki. Számára keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

SQA - BESZÁLLÍTÓI MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI MÉRNÖK

Feladatok

  • Beszállítókkal történő kapcsolattartás
  • A bejövő termékek minőségügyi problémáinak kezelése (8D riport kiértékelése)
  • Válogatások, utómunkák egyeztetése, selejtkezelés
  • Napi kapcsolattartás a kiemelt beszállítókkal
  • Közreműködés új termék bevezetési folyamatokban
  • Dokumentációk, riportok készítése
  • A beszállítók értékelése, mutatószámainak nyomon követése, akciók intézkedések meghozatala
  • Partnerekkel, a szervezet helyi és külföldi társosztályaival történő együttműködés

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Minőségügyben (szériagyártásban) szerzett több év szakmai tapasztalat
  • Műszaki rajzolvasási készség
  • Minőségügyi szabványok, technikák (PPAP, FMEA, CP, MSA, R&R , 8D, 5 WHY, ISHIKAWA, PDCA,)
  • Tárgyalóképes angol és/vagy német nyelvtudás
  • MS Office felhasználó szintű ismerete
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Precíz, felelősségteljes munkavégzés
  • Eredményorientáltság

Előnyt jelent

  • Autóipari gyártókörnyezetben szerzett tapasztalat
  • SAP ismeret

Amit megbízónk nyújt

  • Rugalmas munkaidő
  • Nemzetközi projektek
  • Innovatív termékek, technológiák és megoldások
  • Agilis módszertanok
  • Versenyképes jövedelem és juttatási csomag

A munkavégzés helye

Budapest (Dél-Pest)

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: SQA - BESZÁLLÍTÓI MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI MÉRNÖK, Budapest (Dél-Pest)

IMPC Personnel Hungária Kft.
Kapcsolattartó: Sárkány Zita
E-mail: zita.sarkany.cv@impc.hu
Mobil: +36-30-864-5000
Telefon: +36-22-500-240
QUALITY MANAGER (Electronics – SQA, Rework and Repair) (Hatvan-Gyöngyös-Jászberény térsége)
BESZÁLLÍTÓI MINŐSÉGÜGYI MÉRNÖK (Győr-Veszprém térsége)
GYÁRTÁSTÁMOGATÓ MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI MÉRNÖK (Veszprém megye)
KALIBRÁLÓ TECHNIKUS (Budapest (Dél-Pest))
MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI MÉRNÖK (Veszprém megye)
MINŐSÉGÜGYI MÉRNÖK (Fejér megye)
MINŐSÉGÜGYI VEZETŐ (Fejér megye)
REGIONÁLIS SQA MÉRNÖK (FRÖCCSÖNTÉS TERÜLET) (Veszprém megye)
SQA CSOPORTVEZETŐ (Fejér megye, Székesfehérvár környéke)
SQA MÉRNÖK (autóipar) (Veszprém megye)