Megbízónk a világ egyik piacvezető, személy-, és haszonjárműipari technológiai beszállító csoportjának magyarországi gyára. Magyarországon a 200 legnagyobb vállalat közé tartozó gyár közel 20 éves sikeres működése során több lépcsőben bővült, jelenleg a legutóbb megvalósított fejlesztés keretében bevezetett új termékek gyártásának felfuttatása folyik. A vállalat elkötelezett a fejlődési lehetőségek kihasználása, tiszta, biztonságos és hatékony munkahelyek megteremtése és fenntartása iránt. Számára a megvalósított bővítéshez kapcsolódó termék- és gyártásfejlesztési célkitűzések sikeres megvalósításához tapasztalt szakembert keresünk az alábbi munkakörbe:

SENIOR TERMÉK és GYÁRTÁSTERVEZŐ MÉRNÖK – Autóipari csatlakozók, szenzorok

Feladatok

  • Hatékony gyártási folyamatok megalkotása, szerszámok, készülékek fejlesztése kábel szerelvények magas automatizáltságú gyártásához
  • Költséghatékonyság figyelembe vétele új termékek anyagának, gyártási és összeszerelési folyamatának meghatározása során
  • A termék design kialakítása során a gazdaságos és hatékony gyártás feltételeinek biztosítása
  • Szoros együttműködés a termék tervezőkkel a termék funkcionalitásának és gyárthatóságának optimalizálása céljából
  • Terméktervezési irányelvek kidolgozása a költségek csökkentése, és a gyártási problémák kiküszöbölése céljából
  • Hatékony kommunikáció fenntartása a terméktervezők és gyártástervezők között az új termékek gyártási projektjeinek folyamatában
  • Részvétel az új gyártási technológiák kifejlesztésében, az elsajátított folyamatok standardizálása
  • A DFMEA és PFMEA folyamatok támogatása,
  • A felelősségi körébe tartozó gyártási dokumentációk kidolgozása

Elvárások

  • Mérnöki diploma gépész, villamos, vagy mechatronikai szakirány
  • Angol nyelvtudás, német nyelvtudás előny
  • Legalább 3 év szakmai tapasztalat ideálisan autóipari kábelek, csatlakozók gyártása területén
  • Fröccsöntési technológia, szenzorok, csatlakozók gyártásának ismerete
  • 3D CAD programok ismerete
  • Pneumatikus és szervo hajtású összeszerelő gépek működésének ismerete
  • Gyakori külföldi utazások vállalása

  • Versenyképes jövedelem, bejárási támogatás, étkezési hozzájárulás
  • Innovatív nemzetközi csoport, korszerű technológiai környezet
  • Változatos munkafeladatok, tréningek, folyamatos fejlődési lehetőség

A munkavégzés helye

Közép-Dunántúl

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: SENIOR TERMÉK és GYÁRTÁSTERVEZŐ MÉRNÖK – Autóipari csatlakozók, szenzorok, Közép-Dunántúl

IMPC Personnel Hungária Kft.
Kapcsolattartó: Kaszás Ferenc
E-mail: ferenc.kaszas.cv@impc.hu
Mobil: +36-30-20-30-800
Telefon: +36-22-500-240; +36-30-864-6000
TERMÉKFEJLESZTÉSI VEZETŐ (HÚSTERMÉK EXPORT) (Észak-Kelet Magyarország)
TERMÉKFEJLESZTŐ-TECHNOLÓGUS – Húsipari termékek (Észak-Kelet Magyarország)
AJÁNLATADÓ ÉS MŰSZAKI TANÁCSADÓ MÉRNÖK - Fémmegmunkálás (Székesfehérvár környéke)
ALGORITMUSFEJLESZTŐ MÉRNÖK – CSOPORTVEZETŐ, MATLAB, ICOM ASSIST (Budapest (Dél-Pest))
ELEKTRONIKAI TERVEZŐ – ÉS FEJLESZTŐMÉRNÖK (Veszprém megye)
ÉPÜLET KARBANTARTÓ ÉS FEJLESZTŐ MÉRNÖK (Fejér megye)
FEJLESZTŐMÉRNÖK (Veszprém megye)
FOLYAMATFEJLESZTŐ MÉRNÖK (LEAN, REFA) (Veszprém megye)
GYÁRTÁSFEJLESZTÉSI PROJEKTMENEDZSER (Veszprém megye)
GYÁRTÓBERENDEZÉS TERVEZŐ MÉRNÖK (Veszprém megye)