Megbízónk a régió piacvezető multinacionális nagyvállalata, jelentős autóipari beszállító. Számára keresünk szakmailag felkészült munkatársat az alábbi munkakörbe:

RENDSZERMÉRNÖK (ERP és logisztikai rendszerek)

Feladatok

  • A rendszerfejlesztési területtel együttműködve, új, a termelésben dolgozó alkalmazottak munkájának könnyítésére szolgáló alkalmazások fejlesztésében való részvétel – ERP rendszerek, termeléstervezési rendszerek, change management
  • Munkamódszerek és TPM műveletek videózása,
  • Képzési anyagok összeállítása, meglévő anyagok rendszerezése, kiegészítése,
  • Dolgozók oktatásának, továbbképzésének megszervezése,
  • Társosztályokkal történő együttműködés,
  • Információgyűjtés a termeléstervezési, illetve a termelési adatgyűjtő rendszerből, elősegítve a termelésben előforduló rendszerhibák feltárását és megszűntetését,
  • Meglévő riportok karbantartása és új, termelést támogató riportok létrehozása

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség,
  • 1-2 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat,
  • Tapasztalat rendszerfejlesztésben, rendszer bevezetésben (ERP rendszer, tervezési rendszerek)
  • Logisztikai háttér és ebben szerzett tapasztalat,
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás,
  • Jó kommunikációs és szervező készség,
  • Proaktív, precíz személyiség
  • Preaktor ismerete előnyt jelent

  • Stabil, hosszútávú munkalehetőséget biztosító és vonzó juttatási csomag
  • Átlag feletti alapbér
  • 13. havi fizetés
  • havi 18.000,-Ft cafeteria
  • Műszakpótlék
  • Teljesítmény alapú mozgóbér
  • Karácsonyi bónusz
  • Nyugdíjpénztári és, egészségbiztosítási támogatás
  • Bejárási költségtérítés

A munkavégzés helye

Székesfehérvár környéke

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: RENDSZERMÉRNÖK (ERP és logisztikai rendszerek), Székesfehérvár környéke

IMPC Personnel Hungária Kft.
Kapcsolattartó: Nagy Judit
E-mail: judit.nagy.cv@impc.hu
Mobil: +36-30-386-8362
Telefon: +36-1-882-3520
AJÁNLATADÓ ÉS MŰSZAKI TANÁCSADÓ MÉRNÖK - Fémmegmunkálás (Székesfehérvár környéke)
ALGORITMUSFEJLESZTŐ MÉRNÖK – CSOPORTVEZETŐ, MATLAB, ICOM ASSIST (Budapest (Dél-Pest))
ELEKTRONIKAI TERVEZŐ – ÉS FEJLESZTŐMÉRNÖK (Veszprém megye)
ÉPÜLET KARBANTARTÓ ÉS FEJLESZTŐ MÉRNÖK (Fejér megye)
FEJLESZTŐMÉRNÖK (Veszprém megye)
FOLYAMATFEJLESZTŐ MÉRNÖK (LEAN, REFA) (Veszprém megye)
GYÁRTÁSFEJLESZTÉSI PROJEKTMENEDZSER (Veszprém megye)
GYÁRTÓBERENDEZÉS TERVEZŐ MÉRNÖK (Veszprém megye)
LAUNCH MANAGER (Veszprém megye)
LAUNCH MANAGER (Közép-Dunántúl)