Veszprém megyei, neves multinacionális vállalat megbízásából keresünk szakembert az alábbi pozícióba:

REKLAMÁCIÓFELELŐS TECHNIKUS (Hibakeresés és fejlesztés)

Feladatok

  • Az új kolléga elemzi a vevői reklamációs termékeket a ménökkel együttműködve
  • Gyors elemzést készít a sorozatosan jelentkező termelési hibákról
  • Támogatja a termékváltozásokat és projekt gyártásokat 3 műszakban vagy 12 órás munkarend szerint
  • A biztonsági szabályok azonnali alkalmazása az észlelt veszélyes helyzetek esetén
  • Gyors reakció és visszajelzés a teszthibákról, gyors reakció és mély analízis a kieső termékekről
  • Riportok kezelése a javításokról, selejtről és újramunkálásokról, valamint szakszerű javítási report készítése a széria és projekt termékek reklamációkról és kiesésekről
  • Fejlesztési javaslatok a megbízhatósági kérdések csökkentése érdekében
  • Az utómunka utasításokon alapuló zökkenőmentes utómunka folyamatok biztosítása
  • Alkatrészek és/vagy félkész termékek előkészítése az analízálásokhoz
  • Szoftveres biztonsági mentés elvégzése a munkaállomáson, a mérnökkel együttműködve
  • A diagnosztikai tartalékalkatrész raktárban észlelt eltérések eszkalálása
  • Részt vesz a munkaterületén az 5S kialakításában, és tiszteletben tartja azt
  • Szem előtt tartja a hulladék újrahasznosítását

Elvárások

  • Szakközépiskolai végzettség
  • Legalább 2 év technikusi képzés – a gyakornoki munka előnyt jelent (elektronikai vagy automatizálási területen)
  • Minimum 3 év gyakorlati tapasztalat, esetleg friss, releváns végzettség.
  • Angol nyelvismeret előnyt jelent

Amit megbízónk nyújt

  • Nemzetközi cég, nagyvállalati környezet
  • Versenyképes jövedelem és béren kívüli juttatások
  • Változatos munka, folyamatos szakmai lehetőségek egy dinamikusan fejlődő nagyvállalatnál

A munkavégzés helye

Veszprém megye

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: REKLAMÁCIÓFELELŐS TECHNIKUS (Hibakeresés és fejlesztés), Veszprém megye

IMPC Personnel Hungária Kft.
Kapcsolattartó: Nagy Judit
E-mail: judit.nagy.cv@impc.hu
Mobil: +36-30-386-8362
Telefon: +36-1-882-3520
AUTÓIPARI GÉPÉSZTECHNIKUS (Hegesztőgépek, szerelő berendezések) (Fejér megye)
AUTÓSZERELŐ (Magas szintű német technológia) (Budapest déli oldala)
AUTÓSZERELŐ (Magas szintű német technológia) (Budapest észak-keleti oldala)
AUTÓVILLAMOSSÁGI SZERELŐ (Német csúcstechnológiai színvonal) (Budapest déli oldala)
AUTÓVILLAMOSSÁGI SZERELŐ (Német csúcstechnológiai színvonal) (Győr)
CNC FORGÁCSOLÁSI GÉPBEÁLLÍTÓ (Megmunkálás és esztergálás - Fanuc, Siemens) (Budapest (Dél-Pest))
CNC FORGÁCSOLÓ (Fejér megye)
CNC FORGÁCSOLÓ ÉS GÉPBEÁLLÍTÓ SZAKEMBER (Siemens 840C,840D - NBH630, NBH170) (Budapest (Dél-Pest))
CNC GÉPBEÁLLÍTÓ (Junior - 2 műszakos munkarend) (Tatabánya-Budaörs térsége)
CNC GÉPBEÁLLÍTÓ, GÉPI FORGÁCSOLÓ (Fanuc, Siemens) (Budapest (Dél-Pest))