Megbízó partnerünk anyavállalata világszerte ismert amerikai vállalatcsoport, a mezőgazdasági gépek és berendezések területén piacvezető.  A mezőgazdasági tároló és anyagmozgató berendezések gyártására szakosodott vállalata Európában elsőként hazánkban létesített gyárat. A néhány éve felépült gyárban korszerű berendezésekkel, modern környezetben és  kulturált munkakörülmények között folyik a termelés. A gyár több éves program szerint tovább bővül, ezért megbízónk számára a növekvő megrendelések sikeres teljesítéséhez munkatársakat keresünk az alábbi munkakörbe:

RAKTÁROZÁSI SZAKEMBER – Csomagolás, anyagmozgazás, adatrögzítés

Feladatok

  • Egységcsomagok összeállítása kiszállításhoz
  • Munkalapok és kiszedési listák nyomon követése, ezek rendszerben történő adminisztrációja
  • A fizikailag mozgatott termékek scannerrel történő könyvelése
  • A kimenő áru felcímkézése, egységcsomagok listájának összeállítása
  • Bruttó és nettó súlyok mérése és vezetése a kiszállítási dokumentumokon
  • A kiszállításhoz előkészített áruk mennyiségi ellenőrzése
  • Szükséges csomagolási feladatok ellátása
  • Kamionok és konténerek rakodása
  • Rakodás fényképekkel történő rögzítése
  • Leltár előkészítése és a leltárban való részvétel
  • Szükség esetén társosztályoknak való segítségnyújtás

Elvárások

  • Releváns szakmai tapasztalat
  • Érvényes targoncavezetői engedély
  • Darukezelői jogosítvány előny

Amit megbízónk nyújt

  • Magas alapjövedelem
  • 2 műszakos munkarend
  • Teljesítményprémium
  • Cafeteria
  • Bejárási támogatás
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Tiszta, kulturált munkakörnyezet

A munkavégzés helye

Biatorbágy, M1 főút mentén

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: RAKTÁROZÁSI SZAKEMBER – Csomagolás, anyagmozgazás, adatrögzítés, Biatorbágy, M1 főút mentén

IMPC Personnel Hungária Kft.
Kapcsolattartó: Koronghy Erika
E-mail: erika.koronghy.cv@impc.hu
Mobil: +36-30-220-8636
Telefon: +36-1-882-3520
További ajánlataink
BESZERZÉSI CSOPORTVEZETŐ (MŰSZAKI BESZERZÉS) (Fejér megye)
COMMODITY BUYER - NPI (Budapest (Dél-Pest))
LOGISZTIKAI KOORDINÁTOR (Pályakezdők jelentkezését is várjuk!) (Budapest XVII. kerület)
NEM TERMELÉSI ANYAGBESZERZŐ (Veszprém megye)
RAKTÁROZÁSI MUNKATÁRS (Biatorbágy, M1 főút mentén)
RAKTÁROZÁSI MUNKATÁRS (1 műszak, szabad hétvége, targoncavezetői engedélly) (Budapest XVII. kerület)
SENIOR ELLÁTÁSI LÁNC ELEMZŐ (SUPPLY CHAIN ANALYST) (Győr-Veszprém térsége)
STRATÉGIAI BESZERZŐ (Komárom-Esztergom megye)
TERMELÉSTERVEZŐ (Győr-Veszprém térsége)