Megbízónk gépjárművek elektromos termékeinek fejlesztésével és gyártásával foglalkozó piacvezető nemzetközi csoport magyarországi gyára, amely jelentős szervezeti fejlesztés és felfutás előtt áll.
A jelentős bővítés keretében megvalósuló termékfejlesztési, gyártásindítási és termelési célkitűzések sikeres megvalósításához számára új kihívásokat szívesen vállaló, ambiciózus munkatársat keresünk az alábbi pozícióba:

PROJEKT BESZERZŐ

Feladatok

  • Beszállítók felkutatása új projektekhez
  • Árajánlatok bekérése és értékelése
  • Ártárgyalások lefolytatása a potenciális beszállítókkal
  • Alkatrészek, gépek, szerszámok megrendelése
  • Folyamatos kapcsolattartás a projektben résztvevő társterületekkel
  • A projekt időtervének betartása és betartatása
  • Projekttel kapcsolatos költségek figyelése beszerzői oldalról

Elvárások

  • Szakmai felsőfokú végzettség (műszaki vagy gazdasági terület)
  • Folyékony angol nyelvtudás
  • Több év beszerzési területen szerzett tapasztalat
  • Projektmenedzsment ismeretek

Amit megbízónk nyújt

  • Nemzetközi cég, nagyvállalati környezet
  • Versenyképes alapfizetés, cafeteria, bejárási támogatás
  • Kiváló szakmai fejlődési és tapasztalatszerzési lehetőség egy bővülő vállalat gyártásindítási, termékfejlesztési folyamataiban

A munkavégzés helye

Közép-Dunántúl

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: PROJEKT BESZERZŐ, Közép-Dunántúl

IMPC Personnel Hungária Kft.
Kapcsolattartó: Kővágó Anna
E-mail: anna.kovago.cv@impc.hu
Mobil: +36-30-758-3042
Telefon: +36-1-882-3520
További ajánlataink
BESZERZÉSI CSOPORTVEZETŐ (MŰSZAKI BESZERZÉS) (Fejér megye)
BESZERZÉSI IGAZGATÓ (Komárom-Esztergom megye)
BESZERZÉSI IGAZGATÓ (Fejér megye)
BESZERZÉSI VEZETŐ (Székesfehérvár környéke)
LOGISZTIKAI VEZETŐ (Tatabánya környéke)
RAKTÁROS – Adminisztráció, csomagolás, anyagmozgazás (Biatorbágy, M1 főút mentén)
RAKTÁROZÁSI MUNKATÁRS (Biatorbágy, M1 főút mentén)
RAKTÁRVEZETŐ (SAP, angol nyelvtudás) (Kecskemét környéke)
RAKTÁRVEZETŐ (SAP, angol nyelvtudás) (Veszprém megye)
STRATÉGIAI BESZERZÉSI CSOPORTVEZETŐ (Fejér megye)