Megbízónk anyavállalata világszerte ismert autóipari csoport, amelynek 200 gyárában közel százezer munkatárs dolgozik az innovatív megoldások kifogástalan minőségben történő megvalósításáért. A magyarországi leányvállalat a gépjárművek belső terében felhasznált fém szerkezeti modulokat és mechanizmusokat gyárt. A vállalat saját maga fejleszti a magasan automatizált gyártósorait és célgépeit, amelyek a globális csoport számára is itt készülnek. A folyamatosan bővülő gyártási program teljesítéséhez számára szakembert keresünk az alábbi pozícióba:

PROJEKTVEZETŐ MÉRNÖK – Berendezésgyártás (hegesztési terület)

Feladatok

  • A berendezésgyártás területén projektvezetői tevékenység folyamatának végrehajtása és koordinálása
  • Új projektek előkészítése, koncepciók, specifikációk kidolgozása
  • Új projektekhez tartozó időtervek, szükséges ajánlatok elkészítése
  • Új projekthez tartozó gyártási dokumentációk elkészítése
  • Változások folyamatos nyomon követése és bevezetésük koordinálása
  • Kapcsolattartás a társosztályokkal
  • Szériagyártásban futó termékekhez kapcsolódó berendezések optimalizálása, szükség szerinti módosítása
  • Egyéb speciális projektmunkák koordinálása (géptelepítések, kapacitásszámítás, prezentációk készítése)
  • Robotikával kombinált hegesztési rendszerek integrálása

Elvárások

  • Gépész/hegesztőmérnöki végzettség
  • Stabil kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Legalább 3 éves tapasztalat hasonló feladatok ellátásában autóipari műszaki területen (szériagyártásban)
  • CAD program alapszintű felhasználói ismerete
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • Csapatmunkában való jártasság
  • Jó kommunikációs tárgyalási készség, határozott személyiség
  • Önálló, szisztematikus munkavégzés, terhelhetőség, minőségközpontúság

Előnyt jelent

  • Hegesztési technológiák (MAG/MIG, lézer, ellenállás hegesztés stb.) ismerete

Amit megbízónk nyújt

  • Sokrétű feladatkör multinacionális vállalatnál
  • Fejlődési, képzési lehetőség egy stabil munkahelyen biztos nemzetközi háttérrel
  • Versenyképes fizetés + béren kívüli juttatások + 100%-os bejárási támogatás, saját személygépkocsira is
  • Kulturált munkakörülmények

A munkavégzés helye

Fejér megye

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: PROJEKTVEZETŐ MÉRNÖK – Berendezésgyártás (hegesztési terület), Fejér megye

IMPC Personnel Hungária Kft.
Kapcsolattartó: Ruff Viktória
E-mail: viktoria.ruff.cv@impc.hu
Mobil: +36-70-389-4400
Telefon: +36-22-500-240; +36-30-864-6000
TERMÉKFEJLESZTÉSI VEZETŐ (HÚSTERMÉK EXPORT) (Észak-Kelet Magyarország)
TERMÉKFEJLESZTŐ-TECHNOLÓGUS – Húsipari termékek (Észak-Kelet Magyarország)
DESIGN ENGINEER - Design for Manufacturing Connectors / Cable Assemblies (Area of Tatabánya)
AJÁNLATADÓ ÉS MŰSZAKI TANÁCSADÓ MÉRNÖK - Fémmegmunkálás (Székesfehérvár környéke)
ELEKTRONIKAI TERVEZŐ – ÉS FEJLESZTŐMÉRNÖK (Veszprém megye)
ÉPÜLET KARBANTARTÓ ÉS FEJLESZTŐ MÉRNÖK (Fejér megye)
FEJLESZTŐESZKÖZ MÉRNÖK (Budapest)
FEJLESZTŐMÉRNÖK (Veszprém megye)
FOLYAMATFEJLESZTŐ MÉRNÖK (LEAN, REFA) (Veszprém megye)
FUNKCIONÁLIS RENDSZERBIZTONSÁGI MÉRNÖK (Budapest)