Megbízónk németországi anyavállalata 50 éves működése során jelentős sikereket ért el a műanyag- és fémcsatlakozók fejlesztése, tervezése és gyártása területén. A magyarországi vállalat termékválasztékát fröccsöntött műanyag csatlakozók, szerelvények és fogaskerekek alkotják. A gyár elsősorban az autóiparnak, továbbá az orvosi műszergyártás, a gépgyártás és az energiaszektor vállalatainak szállítja termékeit. A vállalat egyenletesen fejlődik, a termelési program évről-évre újabb projektekkel bővül. A növekvő feladatok sikeres teljesítéséhez partnerünk számára vezető munkatársat keresünk az alábbi munkakörbe:

PROJECT MANAGER - Felső vezetői perspektívával

Feladatok

  • A vállalat menedzsmentjének támogatása a termelési-, karbantartási-, logisztikai- és minőségügyi terület operatív feladatainak koordinálásában
  • A tulajdonosok és a vállalat felső vezetése által kitűzött vállalati célok megvalósítása
  • Javaslattétel a termelési program tervezése folyamán, és aktív közreműködés a program maradéktalan teljesítése mennyiség, minőség és határidő vonatkozásában
  • Részvétel a költség előirányzatok megtervezésében, eredményes költséggazdálkodás, a hatékonyság növelése, részvétell a költségcsökkentési intézkedések megvalósításában
  • Kapcsolattartás az anyavállalattal, vevőkkel, beszállítókkal, szerződéses partnerekkel
  • Termelés-, logisztika-, minőségbiztosítási területek közötti információ áramlás és kommunikáció javítása a vállalati célok elérése érdekében
  • Hatékonyság növelési és selejt csökkentési projektek kezdeményezése
  • Az ISO/TS minőségbiztosítási és az ISO14001 rendszer működésének támogatása, fejlesztése, vezetőségi átvizsgáláson a rendszer működésének értékelése, javító intézkedések meghatározása
  • A vállalati menezsment és a tulajdonosi kör rendszeres tájékoztatása

Elvárások

  • Mérnöki diploma, ideálisan gépészmérnök gyártástechnológia szakirány
  • Gazdasági és menedzsment ismeretek, ideálisan posztgraduális tanulmányokkal megalapozva.
  • Német nyelvtudás, angol nyelvtudás előny
  • Autóipari gyártásban, termelés vezetésében szerzett szakmai tapasztalat
  • Proaktív, jó kommunikációs és együttműködési képesség

Amit megbízónk nyújt

  • Korszerű, harmonikus munkakörnyezet
  • Lehetőség a vállalati működés teljes keresztmetszetének gyors megismerésére
  • Fejlődési lehetőség felső vezetői munkakörbe
  • Versenyképes bérezés
  • Teljesítményprémium
  • Cafeteria
  • Bejárás támogatása
  • Innovatív légkör, fejlődési és előre lépési lehetőség

A munkavégzés helye

Tatabánya-Biatorbágy térsége

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: PROJECT MANAGER - Felső vezetői perspektívával, Tatabánya-Biatorbágy térsége

IMPC Personnel Hungária Kft.
Kapcsolattartó: Kaszás Ferenc
E-mail: ferenc.kaszas.cv@impc.hu
Mobil: +36-30-20-30-800
Telefon: +36-22-500-240; +36-30-864-6000
DESIGN ENGINEER - Design for Manufacturing Connectors / Cable Assemblies (Area of Tatabánya)
ELEKTRONIKAI TERVEZŐ – ÉS FEJLESZTŐMÉRNÖK (Veszprém megye)
FEJLESZTŐMÉRNÖK (Veszprém megye)
FEJLESZTŐMÉRNÖK (ELEKTRONIKA, MECHATRONIKA) (Veszprém megye)
FELÜLETKEZELÉSI SZAKÉRTŐ – Technológus (Fejér megye, Székesfehérvár környéke)
FOLYAMATTERVEZŐ MÉRNÖK (VÁLLALATIRÁNYÍTÁSI RENDSZEREK) (Fejér megye északi része)
FUNKCIONÁLIS RENDSZERBIZTONSÁGI MÉRNÖK (Budapest)
GYÁRTÁSFEJLESZTÉSI PROJEKTMENEDZSER (Veszprém megye)
GYÁRTÓBERENDEZÉS TERVEZŐ MÉRNÖK (Veszprém megye)
IPARI MÉRNÖK - REFA ISMERETEKKEL (Kaposvár-Dombóvár térsége)