Megbízónk anyavállalata világszerte ismert autóipari csoport, amelynek 200 gyárában közel százezer munkatárs dolgozik az innovatív megoldások kifogástalan minőségben történő megvalósításáért. A magyarországi leányvállalat a gépjárművek belső terében felhasznált fém szerkezeti modulokat és mechanizmusokat gyárt. A vállalat saját maga fejleszti a magasan automatizált gyártósorait és célgépeit, amelyek a globális csoport számára is itt készülnek. A folyamatosan bővülő gyártási program teljesítéséhez számára szakembert keresünk az alábbi pozícióba:

PLC MÉRNÖK – Célgépgyártás

Feladatok

  • Új gyártóeszközök, berendezések, célgépek elektromos vezérlésének elkészítése
  • Új és meglévő berendezések módosításához, javításához elektromos tervek készítése
  • Projektfeladatokban való részvétel esetén a villamos tevékenység koordinálása
  • Vezérlő programok dokumentációjának elkészítése

Elvárások

  • Villamosmérnöki végzettség
  • Siemens Step 7 program és TIA portal ismerete
  • Servo hajtások, robotok programozása terén szerzett tapasztalat
  • E-plan ismerete
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Csoportmunkára való képesség

Előnyt jelent

  • Berendezésépítésben, programozásban szerzett szakmai gyakorlat
  • Villamos és programozói ismeretek (Profibus, Profinet, OP, erős és gyengeáram)
  • PC/PLC kapcsolatok felépítésében szerzett tapasztalat
  • Csavarozástechnikában szerzett tapasztalat

Amit megbízónk nyújt

  • Sokrétű feladatkör multinacionális vállalatnál
  • Fejlődési, képzési lehetőség egy stabil munkahelyen biztos nemzetközi háttérrel
  • Versenyképes fizetés + béren kívüli juttatások + 100%-os bejárási támogatás, saját személygépkocsira is
  • Kulturált munkakörülmények

A munkavégzés helye

Fejér megye

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: PLC MÉRNÖK – Célgépgyártás, Fejér megye

IMPC Personnel Hungária Kft.
Kapcsolattartó: Nagy Judit
E-mail: judit.nagy.cv@impc.hu
Mobil: +36-30-386-8362
Telefon: +36-1-882-3520
További ajánlataink
AUTÓIPARI FOLYAMATMÉRNÖK (Présgépek) (Fejér megye)
FOLYAMATMÉRNÖK (Pályakezdők jelentkezését is várjuk!) (Fejér megye)
GYÁREGYSÉG VEZETŐ – AUTÓIPAR (Székesfehérvár-Veszprém térsége)
GYÁRTÁSI FOLYAMATMÉRNÖK (Autóipar – Pályakezdők jelentkezését is várjuk) (Veszprém megye)
GYÁRTÁSTÁMOGATÓ MÉRNÖK (Fejér megye)
GYÁRTÁSTÁMOGATÓ MÉRNÖK (Veszprém megye)
GYÁRTÁSTÁMOGATÓ MÉRNÖK (Vác-Balassagyarmat térsége)
IPARI MÉRNÖK (Közép-Dunántúl)
KARBANTARTÁSI IGAZGATÓ (Tatabánya környéke)
KARBANTARTÓ TECHNIKUS (Gyártóberendezések telepítése, javítása) (Veszprém megye)