Megbízónk az autóiparban használt speciális fém modulok és alkatrészek szegmensében a piacvezetők közé tartozó vállalat. Az elmúlt évtizedben több lépcsőben fejlesztette ma már több kontinensre kiterjedő tevékenységét és termékcsoportjában stabil, erősödő piaci pozíciót vívott ki magának. Magyarországi gyára az európai autóipar jelentős beszállítója. Számára elkötelezett vezető munkatársat keresünk az alábbi pozícióba:

PÉNZÜGYI IGAZGATÓ (Kontrolling, Pénzügy-számvitel, IT)

Feladatok

  • A vállalat pénzügyi, kontrolling, számviteli, bérszámfejtési és informatikai tevékenységének teljes körű irányítása, felügyelete és fejlesztése
  • A pénzügyi, kontrolling és számviteli csapat vezetése, szakmai támogatása
  • A pénzügyi stratégia (rövid és hosszú távú), valamint pénzügyi irányelvek és eljárások kidolgozása
  • A mérleg és eredmény kimutatás a magyar Szvt. és az IAS szerinti, időben történő elkészítésének biztosítása
  • A cég adóbevallásainak, éves és egyéb hatósági beszámolóinak elkészítése
  • Havi-, negyedéves-, éves pénzügyi beszámolók, jelentések elkészítése, rendszeres pénzügyi jelentések készítése az anyavállalat felé
  • Az optimális pénzügyi pozíció biztosítása a kötelezettségek minimalizálása mellett
  • Treasury (pénzgazdálkodás, követelés kezelés) tevékenység irányítása
  • Kontrolling rendszer működtetése, előrejelzések és költség elemzések készítése
  • Bérszámfejtési tevékenység irányítása
  • Ügyviteli rendszerek folyamatos felügyelete
  • Az adóügyi optimalizálás irányítása a vállalati szabályzatoknak és előírásoknak megfelelően
  • Kapcsolattartás és hatékony együttműködés a könyvvizsgálóval, az adóügyi és jogi tanácsadókkal, a számlavezető bankokkal és a magyar hatóságokkal

Elvárások

  • Felsőfokú közgazdasági végzettség, egyetemi vagy főiskolai diploma, pénzügyi, számviteli vagy elemzési szakirány, könyvelési szakképesítés
  • Több év, lehetőleg gyártóvállalatnál szerzett szakmai tapasztalat, autóipar előny
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • A magyar számviteli- és adótörvények ismerete, IFRS ismeret
  • Jártasság ERP rendszer, könyvelési szoftver és bérszámfejtési szoftver alkalmazásában
  • Átfogó stratégiai és üzleti tájékozottság
  • Kitűnő vezetői készségek és vezetési tapasztalat
  • Kiváló elemző- és kommunikációs készség
  • Döntésképes, dinamikus és rugalmas személyiség

Előnyt jelent

  • Multinacionális autóipari gyártóvállalatnál szerzett tapasztalat
  • Jártasság SAP rendszer pénzügyi, kontrolling, könyvelési moduljainak alkalmazásában

  • Versenyképes vezetői jövedelem, teljesítményprémium, cégautó, béren kívüli juttatások
  • Dinamikus környezet, hosszútávú teljesítményt elváró és elismerő munkahely

A munkavégzés helye

Közép-Dunántúl

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: PÉNZÜGYI IGAZGATÓ (Kontrolling, Pénzügy-számvitel, IT), Közép-Dunántúl

IMPC Personnel Hungária Kft.
Kapcsolattartó: Kaszás Ferenc
E-mail: ferenc.kaszas.cv@impc.hu
Mobil: +36-30-20-30-800
Telefon: +36-22-500-240; +36-30-864-6000
További ajánlataink
ADÓZÁSI SPECIALISTA (Autóipar) (Tatabánya környéke)
AR KÖNYVELŐ - VEVŐ FOLYÓSZÁMLA (német, angol, Oracle) – Határozott idő, 1 éves szerződéssel - (Székesfehérvár környéke)
CONTROLLER - ENGINEERING, AUTOMOTIVE, ENGLISH (Fejér County)