Megbízónk külföldi tulajdonú nagy tradíciókkal rendelkező járműipari fejlesztő és gyártó nagyvállalat. Vezető piaci pozícióját a termékek magas fokú megbízhatóságával és folyamatos innovációival vívta ki. A cég bővülése miatt keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

ÖSSZESZERELŐ MUNKATÁRS - Járműgyártás

Feladatok

  • A szereldében gyártandó jármű-részegységek összeszerelése a megadott technológiai utasítások alapján
  • A gyártásba beépített minőségellenőrzési feladatok elvégzése
  • A gyártásközi dokumentációk folyamatos ellenőrzése és kapcsolódó dokumentumok feltöltése
  • A gyártásban használt kézi szerszámok állapotának és működésüknek folyamatos ellenőrzése

Elvárások

  • Gyártóipari tapasztalat vagy mechanikai szakképzettség
  • Igény a pontos, precíz és a magas minőségű munkavégzésre
  • Többműszakos munkarend vállalása

Amit megbízónk nyújt

  • Ingyenes szálláslehetőség vidéki munkatársaknak
  • Munkába járási költség hozzájárulás (közlekedési bérlet vagy üzemanyag költség)
  • Átlag feletti, versenyképes alapjövedelem
  • 20 %-os havi bónusz, jelenléti prémium, 13. havi fizetés
  • 30.000 Ft-os havi cafeteria
  • Emberközpontú, kulturált munkakörnyezet
  • Innovatív termékek, technológiák és megoldások
  • Modern géppark és korszerű feltételrendszer
  • Részvételi lehetőség nemzetközi projektekben
  • Szakmai fejlődési lehetőségek

A munkavégzés helye

Budapest

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: ÖSSZESZERELŐ MUNKATÁRS - Járműgyártás, Budapest

IMPC Personnel Hungária Kft.
Kapcsolattartó: Kővágó Anna
E-mail: anna.kovago.cv@impc.hu
Mobil: +36-30-758-3042
Telefon: +36-1-882-3520
AUTÓIPARI GÉPÉSZTECHNIKUS (Hegesztőgépek, szerelő berendezések) (Fejér megye)
AUTÓSZERELÉSI MUNKAFELVEVŐ (Magas szintű német technológia) (Budapest déli oldala)
AUTÓSZERELŐ (Magas szintű német technológia) (Budapest déli oldala)
AUTÓVILLAMOSSÁGI SZERELŐ (Német csúcstechnológiai színvonal) (Budapest déli oldala)
CNC FORGÁCSOLÓ (Fejér megye)
CNC GÉPBEÁLLÍTÓ (Junior - 2 műszakos munkarend) (Tatabánya-Budaörs térsége)
CNC GÉPKEZELŐ - Lézervágás, élhajlítás, forgácsolás (Biatorbágy, M1 főút mentén)
CNC OPERÁTOR - Élhajlítás, lyukasztás, lézervágás (Biatorbágy, M1 főút mentén)
CO HEGESZTŐ (Biatorbágy, M1 főút mentén)
ELEKTROMOS KARBANTARTÓ (2 műszakos munkarend) (Fejér megye)