Megbízó partnerünk anyavállalata világszerte ismert amerikai vállalatcsoport, a mezőgazdasági gépek és berendezések területén piacvezető.  A mezőgazdasági tároló és anyagmozgató berendezések gyártására szakosodott vállalata Európában elsőként hazánkban létesített gyárat. A néhány éve felépült gyárban korszerű berendezésekkel, modern környezetben és  kulturált munkakörülmények között folyik a termelés. A gyár több éves program szerint tovább bővül, ezért megbízónk számára a növekvő megrendelések sikeres teljesítéséhez munkatársakat keresünk az alábbi munkakörbe:

ÖSSZESZERELŐ – Gépek, berendezések összeállítása

Feladatok

  • Összeszerelési utasítások betartása, az alkatrészek megfelelő sorrendben történő összeszerelése
  • Az összeszereléshez előkészített anyagok mennyiségi ellenőrzése
  • Munkavégzéshez tartozó dokumentumok töltése
  • Egyszerű minőségi ellenőrzések elvégzése
  • Elkészített termékek megfelelő azonosítása
  • Elkészült termékek kiszállításra történő előkészítése, csomagolása
  • Szükség esetén társosztályoknak való segítségnyújtás

Elvárások

  • Releváns szakmai tapasztalat (autószerelői képesítés / tapasztalat előny)
  • Jó kombinációs készség
  • Darukezelői jogosítvány előny

Amit megbízónk nyújt

  • Magas alapjövedelem
  • 1 műszakos munkarend
  • Teljesítményprémium
  • Cafeteria
  • Bejárási támogatás
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Tiszta, kulturált munkakörnyezet

A munkavégzés helye

Biatorbágy, M1 főút mentén

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: ÖSSZESZERELŐ – Gépek, berendezések összeállítása, Biatorbágy, M1 főút mentén

IMPC Personnel Hungária Kft.
Kapcsolattartó: Koronghy Erika
E-mail: erika.koronghy.cv@impc.hu
Mobil: +36-30-220-8636
Telefon: +36-1-882-3520
AUTÓIPARI GÉPÉSZTECHNIKUS (Hegesztőgépek, szerelő berendezések) (Fejér megye)
AUTÓSZERELŐ (Magas szintű német technológia) (Budapest déli oldala)
AUTÓSZERELŐ (Magas szintű német technológia) (Budapest észak-keleti oldala)
AUTÓVILLAMOSSÁGI SZERELŐ (Német csúcstechnológiai színvonal) (Budapest déli oldala)
AUTÓVILLAMOSSÁGI SZERELŐ (Német csúcstechnológiai színvonal) (Győr)
CNC FORGÁCSOLÁSI GÉPBEÁLLÍTÓ (Megmunkálás és esztergálás - Fanuc, Siemens) (Budapest (Dél-Pest))
CNC FORGÁCSOLÓ ÉS GÉPBEÁLLÍTÓ SZAKEMBER (Siemens 840C,840D - NBH630, NBH170) (Budapest (Dél-Pest))
CNC GÉPBEÁLLÍTÓ (Junior - 2 műszakos munkarend) (Tatabánya-Budaörs térsége)
CNC GÉPBEÁLLÍTÓ, GÉPI FORGÁCSOLÓ (Fanuc, Siemens) (Budapest (Dél-Pest))
CNC GÉPKEZELŐ - Lézervágás, élhajlítás, forgácsolás (Biatorbágy, M1 főút mentén)