Megbízó partnerünk anyavállalata világszerte ismert amerikai vállalatcsoport, a mezőgazdasági gépek és berendezések területén piacvezető.  A mezőgazdasági tároló és anyagmozgató berendezések gyártására szakosodott vállalata Európában elsőként hazánkban létesített gyárat. A néhány éve felépült gyárban korszerű berendezésekkel, modern környezetben és  kulturált munkakörülmények között folyik a termelés. A gyár több éves program szerint tovább bővül, ezért megbízónk számára a növekvő megrendelések sikeres teljesítéséhez munkatársakat keresünk az alábbi munkakörbe:

ÖSSZESZERELŐ – Gépek, berendezések összeállítása

Feladatok

  • Összeszerelési utasítások betartása, az alkatrészek megfelelő sorrendben történő összeszerelése
  • Az összeszereléshez előkészített anyagok mennyiségi ellenőrzése
  • Munkavégzéshez tartozó dokumentumok töltése
  • Egyszerű minőségi ellenőrzések elvégzése
  • Elkészített termékek megfelelő azonosítása
  • Elkészült termékek kiszállításra történő előkészítése, csomagolása
  • Szükség esetén társosztályoknak való segítségnyújtás

Elvárások

  • Releváns szakmai tapasztalat (autószerelői képesítés / tapasztalat előny)
  • Jó kombinációs készség
  • Darukezelői jogosítvány előny

Amit megbízónk nyújt

  • Magas alapjövedelem
  • 1 műszakos munkarend
  • Teljesítményprémium
  • Cafeteria
  • Bejárási támogatás
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Tiszta, kulturált munkakörnyezet

A munkavégzés helye

Biatorbágy, M1 főút mentén

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: ÖSSZESZERELŐ – Gépek, berendezések összeállítása, Biatorbágy, M1 főút mentén

IMPC Personnel Hungária Kft.
Kapcsolattartó: Koronghy Erika
E-mail: erika.koronghy.cv@impc.hu
Mobil: +36-30-220-8636
Telefon: +36-1-882-3520
AUTÓIPARI GÉPÉSZTECHNIKUS (Hegesztőgépek, szerelő berendezések) (Fejér megye)
AUTÓSZERELÉSI MUNKAFELVEVŐ (Magas szintű német technológia) (Budapest déli oldala)
AUTÓSZERELŐ (Magas szintű német technológia) (Budapest déli oldala)
AUTÓVILLAMOSSÁGI SZERELŐ (Német csúcstechnológiai színvonal) (Budapest déli oldala)
CNC FORGÁCSOLÓ (Fejér megye)
CNC GÉPBEÁLLÍTÓ (Junior - 2 műszakos munkarend) (Tatabánya-Budaörs térsége)
CNC GÉPKEZELŐ - Lézervágás, élhajlítás, forgácsolás (Biatorbágy, M1 főút mentén)
CNC OPERÁTOR - Élhajlítás, lyukasztás, lézervágás (Biatorbágy, M1 főút mentén)
CO HEGESZTŐ (Biatorbágy, M1 főút mentén)
ELEKTROMOS KARBANTARTÓ (2 műszakos munkarend) (Fejér megye)