A világ egyik vezető nehéztehergépjármű-gyártó vállalatának csúcskategóriás műszaki és biztonsági színvonalat képviselő javító műhelyébe keresünk a magas fokú precizitás iránt elkötelezett munkatársat, Budapest déli részén lévő munkahelyre, az alábbi munkakörbe:

NEHÉZGÉPJÁRMŰ SZERELŐ

Feladatok

  • A nehézgépjármű szervízműhelyben a javítási, szervizelési feladatok szakszerű elvégzése, az előírások precíz betartásával
  • A szerviz folyamatainak- és szolgáltatásainak minőségi rendelkezésre állásának optimalizálása
  • Ügyféligények legmagasabb szintű kiszolgálása, így az ügyfél-elégedettség magas szinten tartása

Elvárások

  • Szakirányú végzettség
  • Nehézgépjármű-szerelési tapasztalat
  • Magas fokú rugalmasság
  • Ügyfélközpontúság

Amit megbízónk nyújt

  • Átlag feletti fizetés és juttatási csomag
  • Kiemelkedő műszaki színvonal és szakmai környezet
  • Folyamatos fejlődési és továbbképzési lehetőségek

A munkavégzés helye

Budapest déli oldala

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: NEHÉZGÉPJÁRMŰ SZERELŐ, Budapest déli oldala

IMPC Personnel Hungária Kft.
Kapcsolattartó: Kővágó Anna
E-mail: anna.kovago.cv@impc.hu
Mobil: +36-30-758-3042
Telefon: +36-1-882-3520
AUTÓIPARI GÉPÉSZTECHNIKUS (Hegesztőgépek, szerelő berendezések) (Fejér megye)
AUTÓSZERELŐ (Magas szintű német technológia) (Budapest déli oldala)
AUTÓSZERELŐ (Magas szintű német technológia) (Budapest észak-keleti oldala)
AUTÓVILLAMOSSÁGI SZERELŐ (Német csúcstechnológiai színvonal) (Budapest déli oldala)
AUTÓVILLAMOSSÁGI SZERELŐ (Német csúcstechnológiai színvonal) (Győr)
CNC FORGÁCSOLÁSI GÉPBEÁLLÍTÓ (Megmunkálás és esztergálás - Fanuc, Siemens) (Budapest (Dél-Pest))
CNC FORGÁCSOLÓ (Fejér megye)
CNC FORGÁCSOLÓ ÉS GÉPBEÁLLÍTÓ SZAKEMBER (Siemens 840C,840D - NBH630, NBH170) (Budapest (Dél-Pest))
CNC GÉPBEÁLLÍTÓ (Junior - 2 műszakos munkarend) (Tatabánya-Budaörs térsége)
CNC GÉPBEÁLLÍTÓ, GÉPI FORGÁCSOLÓ (Fanuc, Siemens) (Budapest (Dél-Pest))