Veszprém megyei multinacionális autóipari beszállító vállalat megbízásából keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

MŰSZAKVEZETŐ – Autóipari gyártás

Feladatok

  • Csoportvezetők, és rajtuk keresztül 100 fős termelési terület irányítása
  • A minőségpolitika betartatása, a területek teljesítményének rendszeres felülvizsgálata és javítása
  • A minőség, a hatékonyság, a termelési folyamatok folyamatos fejlesztése, a folyamatos fejlesztési folyamat koordinálása
  • A rövid és hosszú távú előrejelzéseknek és heti kapacitásnak megfelelően a megfelelő dolgozói létszám biztosítása
  • A dolgozói képzések biztosítása
  • A termelő berendezések hatékony használatának biztosítása
  • A változásmenedzsment, a felfutások és a kifutások támogatása, közreműködés a tesztek lebonyolításánál
  • Az összes fontos termelési probléma jelentése a termelésvezetőnek, a személyzeti osztálynak
  • A dolgozók munkájának, teljesítményének értékelése, a fegyelmi szabályok alkalmazása
  • A szabadságterv előkészítése és nyomonkövetése, a túlórakeret szerinti munka koordinálása
  • Folyamatos kapcsolattartás a mérnökséggel és az egyéb társosztályokkal a folyamatok optimalizálásában
  • A minőséggel, termelékenységgel és hatékonysággal kapcsolatos adatok folyamatos nyomon követése és jelentése
  • Együttműködés a műszakvezető kollégákkal, a termelésvezető helyettessel, a termelésvezetővel, logisztikával, személyüggyel, minőségüggyel, mérnökséggel

Elvárások

  • 3 év vezetői gyakorlat gyártó környezetben, autóipari tapasztalat előny
  • Ideálisan felsőfokú végzettség, főiskolai vagy egyetemi diploma
  • 3 műszak vállalása
  • Angol vagy német nyelvtudás társalgási szinten
  • MS Office ismerete, SAP ismeret előnyt jelent
  • Rugalmas, határozott személyiség, kiváló kommunikációs és koordinációs készség, alapos és pontos munkavégzés, önállóság

Amit megbízónk nyújt

  • Nemzetközi cég, nagyvállalati környezet
  • Versenyképes jövedelem
  • Változatos munka, folyamatos szakmai fejlődés

A munkavégzés helye

Veszprém-Győr-Pápa térsége

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: MŰSZAKVEZETŐ – Autóipari gyártás, Veszprém-Győr-Pápa térsége

IMPC Personnel Hungária Kft.
Kapcsolattartó: Ruff Viktória
E-mail: viktoria.ruff.cv@impc.hu
Mobil: +36-70-389-4400
Telefon: +36-22-500-240; +36-30-864-6000
AUTÓIPARI GÉPÉSZTECHNIKUS (Hegesztőgépek, szerelő berendezések) (Fejér megye)
CNC FORGÁCSOLÓ (Fejér megye)
CNC GÉPBEÁLLÍTÓ (Junior - 2 műszakos munkarend) (Tatabánya-Budaörs térsége)
CNC MŰSZAKVEZETŐ GÉPBEÁLLÍTÓ (Fejér megye)
ELEKTROMOS KARBANTARTÓ (Cegléd-Szolnok térsége)
ELEKTROMOS KARBANTARTÓ (2 műszakos munkarend) (Fejér megye)
ELEKTROMOS SZERELŐ-TESZTELŐ – JÁRMŰGYÁRTÁS (Ingyenes szálláslehetőséggel) (Budapest)
FELVONÓSZERELŐ – KARBANTARTÓ (Szerviz terület) (Budapest és környéke)
FOLYAMATFEJLESZTÉSI TECHNIKUS (Fejér megye)
FRÖCCSÖNTŐ GÉPBEÁLLÍTÓ (Veszprém megye)