Veszprém megyei multinacionális autóipari beszállító vállalat megbízásából keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

MŰSZAKVEZETŐ – Autóipari gyártás

Feladatok

  • Csoportvezetők, és rajtuk keresztül 100 fős termelési terület irányítása
  • A minőségpolitika betartatása, a területek teljesítményének rendszeres felülvizsgálata és javítása
  • A minőség, a hatékonyság, a termelési folyamatok folyamatos fejlesztése, a folyamatos fejlesztési folyamat koordinálása
  • A rövid és hosszú távú előrejelzéseknek és heti kapacitásnak megfelelően a megfelelő dolgozói létszám biztosítása
  • A dolgozói képzések biztosítása
  • A termelő berendezések hatékony használatának biztosítása
  • A változásmenedzsment, a felfutások és a kifutások támogatása, közreműködés a tesztek lebonyolításánál
  • Az összes fontos termelési probléma jelentése a termelésvezetőnek, a személyzeti osztálynak
  • A dolgozók munkájának, teljesítményének értékelése, a fegyelmi szabályok alkalmazása
  • A szabadságterv előkészítése és nyomonkövetése, a túlórakeret szerinti munka koordinálása
  • Folyamatos kapcsolattartás a mérnökséggel és az egyéb társosztályokkal a folyamatok optimalizálásában
  • A minőséggel, termelékenységgel és hatékonysággal kapcsolatos adatok folyamatos nyomon követése és jelentése
  • Együttműködés a műszakvezető kollégákkal, a termelésvezető helyettessel, a termelésvezetővel, logisztikával, személyüggyel, minőségüggyel, mérnökséggel

Elvárások

  • 3 év vezetői gyakorlat gyártó környezetben, autóipari tapasztalat előny
  • Ideálisan felsőfokú végzettség, főiskolai vagy egyetemi diploma
  • 3 műszak vállalása
  • Angol vagy német nyelvtudás társalgási szinten
  • MS Office ismerete, SAP ismeret előnyt jelent
  • Rugalmas, határozott személyiség, kiváló kommunikációs és koordinációs készség, alapos és pontos munkavégzés, önállóság

Amit megbízónk nyújt

  • Nemzetközi cég, nagyvállalati környezet
  • Versenyképes jövedelem
  • Változatos munka, folyamatos szakmai fejlődés

A munkavégzés helye

Veszprém-Győr-Pápa térsége

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: MŰSZAKVEZETŐ – Autóipari gyártás, Veszprém-Győr-Pápa térsége

IMPC Personnel Hungária Kft.
Kapcsolattartó: Vörös Jutka
E-mail: jutka.voros@impc.hu
Mobil: +36-30-864-6000
AUTÓIPARI GÉPÉSZTECHNIKUS (Hegesztőgépek, szerelő berendezések) (Fejér megye)
AUTÓSZERELŐ (Magas szintű német technológia) (Budapest déli oldala)
AUTÓVILLAMOSSÁGI SZERELŐ (Német csúcstechnológiai színvonal) (Budapest déli oldala)
CNC FORGÁCSOLÓ (Fejér megye)
CNC GÉPBEÁLLÍTÓ (Junior - 2 műszakos munkarend) (Tatabánya-Budaörs térsége)
CNC MŰSZAKVEZETŐ GÉPBEÁLLÍTÓ (Fejér megye)
ELEKTROMOS KARBANTARTÓ (2 műszakos munkarend) (Fejér megye)
ELEKTROMOS SZERELŐ-TESZTELŐ – JÁRMŰGYÁRTÁS (Ingyenes szálláslehetőséggel) (Budapest)
FELVONÓ HIBAELHÁRÍTÓ – SPECIALISTA (Beszabályozás) (Budapest és környéke)
FELVONÓSZERELŐ – KARBANTARTÓ (Szerviz terület) (Budapest és környéke)