Jász-Nagykun-Szolnok  megyei, neves multinacionális vállalat megbízásából keresünk szakembert az alábbi pozícióba:

MŰSZAKVEZETŐ

Feladatok

  • A munkavállalók irányítása az adott termelési területen
  • A területét érintő gyártási terv biztosítása, társosztályokkal való kapcsolattartás
  • A dolgozói tréningek meghatározása, azok megvalósulásának figyelemmel kísérése
  • Egyéb adminisztrációs feladatok ellátása (létszám, jelenléti ív, szabadságok kiadása)

Elvárások

  • Közép, vagy Felsőfokú műszaki végzettség
  • Min. 3 éves , gyártó cégnél szerzett tapasztalat
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • Vezetői ismeretek
  • 3 műszakos munkarend vállalása

Előnyt jelent

  • Autóipari tapasztalat
  • MS Office ismeret
  • Vállalatirányítási rendszer (SAP) ismerete

Amit megbízónk nyújt

  • Nemzetközi cég, nagyvállalati környezet
  • Versenyképes jövedelem és béren kívüli juttatások
  • Változatos munka, Folyamatos szakmai fejlődés (szakirányú képzések)
  • Dinamikusan fejlődő vállalat

A munkavégzés helye

Jász-Nagykun-Szolnok megye

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: MŰSZAKVEZETŐ, Jász-Nagykun-Szolnok megye

IMPC Personnel Hungária Kft.
Kapcsolattartó: Vörös Jutka
E-mail: jutka.voros@impc.hu
Mobil: +36-30-864-6000
AUTÓIPARI GÉPÉSZTECHNIKUS (Hegesztőgépek, szerelő berendezések) (Fejér megye)
AUTÓSZERELÉSI MUNKAFELVEVŐ (Magas szintű német technológia) (Budapest déli oldala)
AUTÓSZERELŐ (Magas szintű német technológia) (Budapest déli oldala)
AUTÓVILLAMOSSÁGI SZERELŐ (Német csúcstechnológiai színvonal) (Budapest déli oldala)
CNC FORGÁCSOLÓ (Fejér megye)
CNC GÉPBEÁLLÍTÓ (Junior - 2 műszakos munkarend) (Tatabánya-Budaörs térsége)
CNC GÉPKEZELŐ - Lézervágás, élhajlítás, forgácsolás (Biatorbágy, M1 főút mentén)
CNC OPERÁTOR - Élhajlítás, lyukasztás, lézervágás (Biatorbágy, M1 főút mentén)
CO HEGESZTŐ (Biatorbágy, M1 főút mentén)
ELEKTROMOS KARBANTARTÓ (2 műszakos munkarend) (Fejér megye)