Megbízónk németországi anyavállalata 50 éves működése során jelentős sikereket ért el a műanyag- és fémcsatlakozók fejlesztése, tervezése és gyártása területén. A magyarországi vállalat termékválasztékát fröccsöntött műanyag csatlakozók, szerelvények és fogaskerekek alkotják. A gyár elsősorban az autóiparnak, továbbá az orvosi műszergyártás, a gépgyártás és az energiaszektor vállalatainak szállítja termékeit. A vállalat egyenletesen fejlődik, a termelési program évről-évre újabb projektekkel bővül. A növekvő feladatok sikeres teljesítéséhez partnerünk számára munkatársat keresünk az alábbi munkakörbe:

MINŐSÉGÜGYI VEZETŐ

Feladatok

  • A cég minőségirányítási rendszerének teljes körű vezetése minőségügyi kézikönyv kezelése, rendszeres felülvizsgálata
  • Vevői, beszállítói kapcsolattartás
  • A vevői elégedettség folyamatos mérése, elemzése, a vevői elégedettség növelésére tett intézkedések kidolgozása és megvalósulásának ellenőrzése
  • Reklamációk ügyében intézkedések meghozatala
  • A beszállítói reklamációk indítása, kezelése a hozott intézkedések ellenőrzése, a beszállítói auditok elvégzése, beszállítók fejlesztése
  • Minőségtervezési folyamatok irányítása
  • Külső valamint belső auditok ütemezése, megszervezése,
  • Helyesbítő intézkedések hatékonyságának ellenőrzése

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Autóipari tapasztalat
  • Tárgyalóképes német nyelvtudás
  • Legalább 5 év minőségügyi szakmai tapasztalat
  • Minőségtechnikák alapos ismerete

Amit megbízónk nyújt

  • Nemzetközi cég, nagyvállalati környezet
  • Versenyképes jövedelem és béren kívüli juttatások
  • Változatos munka, folyamatos szakmai fejlődés
  • Dinamikusan fejlődő vállalat

A munkavégzés helye

Fejér megye

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: MINŐSÉGÜGYI VEZETŐ, Fejér megye

IMPC Personnel Hungária Kft.
Kapcsolattartó: Kővágó Anna
E-mail: anna.kovago.cv@impc.hu
Mobil: +36-30-758-3042
Telefon: +36-1-882-3520
MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI MÉRNÖK – új termékek, vevők (Cegléd-Szolnok térsége)
BESZÁLLÍTÓI MINŐSÉGÜGYI MÉRNÖK (Győr-Veszprém térsége)
GYÁRTÁSTÁMOGATÓ MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI MÉRNÖK (Veszprém megye)
JUNIOR MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI MÉRNÖK / GYAKORNOK (Észak-Dunántúl középső régió)
KALIBRÁLÓ TECHNIKUS (Budapest (Dél-Pest))
MÉRÉSTECHNIKAI MÉRNÖK (Fejér megye)
MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI CSOPORTVEZETŐ - SQA (Hatvan-Gyöngyös-Jászberény térsége)
MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI MÉRNÖK (Veszprém megye)
MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI MÉRNÖK (Észak-Dunántúl középső régió)
MINŐSÉGÜGYI CSOPORTVEZETŐ (Közép-Dunántúl)