Megbízónk a világ egyik legnagyobb multinacionális vállalata az elektronikai tömeggyártás területén. Magyarországon hozta létre gyártási profiljában Európa egyik legnagyobb gyárát, mely a világon az egyik legmodernebb létesítmény. Megbízónk nagy hangsúlyt fektet a folyamatos fejlesztésre és a működési alapelvként meghatározott magas minőség megtartására. A kitűzött célok eléréséhez felvételre keres gyártó környezetben jártas, megbízható szakembert az alábbi pozícióba:

MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI CSOPORTVEZETŐ - SQA

Feladatok

  • Beérkező alapanyagok, alkatrészek mintavételezéses minőségellenőrzésének koordinálása
  • A bejövő áru ellenőrzési feladatok irányítása, az SQA mérnökök és minőségellenőrzési munkatársak munkájának támogatása, ellenőrzése
  • Vizsgálati jegyzőkönyvek, problémaelemzések, riportok készítése
  • Beszállítókkal való kapcsolattartás (reklamációk kezelése, ellenintézkedés, pénzügyi teljesítés felügyelete)
  • Kapcsolattartás külső partnerekkel (külső gyártások, javítóközpontok, szerződött partnerek ...)
  • Értekezletek tartása a heti, havi eredményekről, riportok készítése és ismertetése
  • Külső helyszíni minőségellenőrzés a beszállítónál, folyamatellenőrzés
  • Minőségi adatok visszacsatolása a beszállítónak, adminisztráció, reklamációk kezelése
  • A termelés során keletkezett selejtek javításának koordinálása, selejtköltségek csökkentése

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Többéves minőségbiztosítási területen szerzett elektronikai gyártóipari tapasztalat
  • Stabil angol nyelvű kommunikáció írásban és szóban egyaránt
  • Vezetői képesség és gyakorlat, határozott fellépés
  • Kiváló kommunikációs és szervező készség

Amit megbízónk nyújt

  • Versenyképes jövedelem
  • Béren kívüli juttatások
  • Bejárás támogatása
  • Hosszú távú fejlődési lehetőség egy stabil munkahelyen
  • Innovatív nemzetközi csoport, korszerű technológiai környezet
  • Változatos munkafeladatok, tréningek

A munkavégzés helye

Hatvan-Gyöngyös-Jászberény térsége

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI CSOPORTVEZETŐ - SQA, Hatvan-Gyöngyös-Jászberény térsége

IMPC Personnel Hungária Kft.
Kapcsolattartó: Koronghy Erika
E-mail: erika.koronghy.cv@impc.hu
Mobil: +36-30-220-8636
Telefon: +36-1-882-3520
MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI MÉRNÖK – új termékek, vevők (Cegléd-Szolnok térsége)
MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI VEZETŐ (Közép-Dunántúl)
OPERATÍV MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI VEZETŐ – gyártási minőségbiztosítás (Székesfehérvár környéke)
BESZÁLLÍTÓI MINŐSÉGÜGYI MÉRNÖK (Győr-Veszprém térsége)
GYÁRTÁSKÖZI ELLENŐR (Budapest (Dél-Pest))
GYÁRTÁSTÁMOGATÓ MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI MÉRNÖK (Veszprém megye)
KALIBRÁLÓ TECHNIKUS (Budapest (Dél-Pest))
LABORATÓRIUM VEZETŐ (Veszprém megye)
MÉRÉSTECHNIKAI MÉRNÖK (Fejér megye)
MÉRŐLABOR VEZETŐ (Komárom-Esztergom megye)