Megbízónk – komárom- esztergom  megyei autóipari gyártó vállalat – számára az Ügyvezető igazgató napi munkájának támogatására keresünk pályázót az alábbi munkakörbe:

MENEDZSER ASSZISZTENS – Kínai nyelvtudással

Feladatok

  • Az Ügyvezető Igazgató napi munkájának támogatása
  • Kapcsolattartás a vállalat ügyfeleivel
  • Együttműködés a vállalat társosztályaival
  • Megbeszélések megszervezése, jegyzőkönyv készítése
  • Munkavállalók üzleti utazásával kapcsolatos ügyintézés
  • A vállalati kommunikáció közvetítése, intranet fejlesztése
  • A szervezeti változások nyomon követése, dolgozók tájékoztatása
  • Prezentációk, riportok készítése magyar – angol nyelven
  • Egyéb adminisztratív feladatok ellátása

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség
  • Multinacionális környezetben hasonló munkakörben szerzett minimum 2 éves tapasztalat
  • MS Office erős felhasználó szintű ismerete
  • Tárgyalóképes kínai nyelvtudás
  • Stabil, kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Agilis, jó szervező, kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
  • Megbízható személyiség

Amit megbízónk nyújt

  • Versenyképes jövedelem
  • Béren kívüli juttatások
  • Hosszú távú fejlődési lehetőség egy stabil munkahelyen

A munkavégzés helye

Komárom-Esztergom megye

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: MENEDZSER ASSZISZTENS – Kínai nyelvtudással, Komárom-Esztergom megye

IMPC Personnel Hungária Kft.
Kapcsolattartó: Vörös Jutka
E-mail: jutka.voros@impc.hu
Mobil: +36-30-864-6000
További ajánlataink
HR VEZETŐ – SENIOR HR GENERALIST (Dél-Dunántúl)
BÉR ÉS TB ÜGYINTÉZŐ (Fejér megye)
EHS MANAGER (Fejér megye)
MŰSZAKI TRÉNING KOORDINÁTOR (Fejér megye)