Megbízó partnercégünk multinacionális autóipari beszállító vállalat. Alapvető célkitűzése hatékony vállalati gazdálkodás keretei között az autóiparban előírt magas minőség megtartása, fejlesztése, továbbá a szállítások pontos teljesítése. Ennek megfelelően nagy hangsúlyt fektet a minőségbiztosítási folyamatokra, a gyártás megbízhatóságára és a költséghatékonyságra. A kitűzött célok eléréséhez fejleszti szervezetét, ezért felvételre keres az autóipari gyártásban jártas vezető szakembert az alábbi pozícióba:

LEAN MÉRNÖK (Autóipar)

Feladatok

  • A LEAN módszerek és eszközök alkalmazása az üzleti célok elérése érdekében
  • Betartja az EHS előírásokat és támogatja az 5S kultúra bevezetését
  • LEAN projektek, programok és akciók tervezése, szervezése és felügyelete
  • A LEAN oktatások tervezése és aktív részvétel a munkatársak képzésében
  • A főbb termelési mutatók követése és javaslattétel javító intézkedésekre
  • Aktív részvétel a LEAN projekthez és beruházásokhoz kapcsolódó beszerzésekben
  • Szoros együttműködés a termelés, minőségbiztosítás és ellátási lánc vezetőivel
  • Együttműködés a HR osztállyal a képzések tervezésében, szervezésében és lebonyolításában
  • A LEAN projekt és akciók utókövetése, értékelése, beszámolók készítése

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Legalább 5 éves gyártóipari tapasztalat (autóipari előnyt jelent)
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Prezentációs és oktatói készségek, jó kommunikációs készség
  • Tapasztalat LEAN projektek elméleti és gyakorlati alkalmazásában
  • Elkötelezettség, határozott fellépés, motiváló készség
  • Önálló-, illetve csapatmunkára való képesség és hajlandóság

Előnyt jelent

  • Vezetői gyakorlat
  • Második idegen nyelv ismerete (német vagy francia)

  • Innovatív nemzetközi csoport, korszerű technológiai környezet
  • Csapat-teljesítményt és egyéni sikereket egyaránt honoráló szervezet
  • Fejlődést, újítást ösztönző légkör

A munkavégzés helye

Jász-Nagykun-Szolnok megye

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: LEAN MÉRNÖK (Autóipar), Jász-Nagykun-Szolnok megye

IMPC Personnel Hungária Kft.
Kapcsolattartó: Koronghy Erika
E-mail: erika.koronghy.cv@impc.hu
Mobil: +36-30-220-8636
Telefon: +36-1-882-3520
AJÁNLATADÓ ÉS MŰSZAKI TANÁCSADÓ MÉRNÖK - Fémmegmunkálás (Székesfehérvár környéke)
ALGORITMUSFEJLESZTŐ MÉRNÖK – CSOPORTVEZETŐ, MATLAB, ICOM ASSIST (Budapest (Dél-Pest))
ALKALMAZÁSTECHNIKAI MÉRNÖK (ÁRAMKÖRI VÉDELEM) (Győr környéke)
ELEKTRONIKAI TERVEZŐ – ÉS FEJLESZTŐMÉRNÖK (Veszprém megye)
ÉPÜLET KARBANTARTÓ ÉS FEJLESZTŐ MÉRNÖK (Fejér megye)
FEJLESZTŐMÉRNÖK (Veszprém megye)
FOLYAMATFEJLESZTŐ MÉRNÖK (LEAN, REFA) (Veszprém megye)
GYÁRTÁSFEJLESZTÉSI PROJEKTMENEDZSER (Veszprém megye)
GYÁRTÓBERENDEZÉS TERVEZŐ MÉRNÖK (Veszprém megye)
LAUNCH MANAGER (Veszprém megye)