Megbízónk anyavállalata világszerte ismert autóipari csoport, amelynek 200 gyárában közel százezer munkatárs dolgozik az innovatív megoldások kifogástalan minőségben történő megvalósításáért. A magyarországi leányvállalat a gépjárművek belső terében felhasznált fém szerkezeti modulokat és mechanizmusokat gyárt. A vállalat saját maga fejleszti a magasan automatizált gyártósorait és célgépeit, amelyek a globális csoport számára is itt készülnek. A folyamatosan bővülő gyártási program teljesítéséhez számára szakembert keresünk az alábbi pozícióba:

LEAN MÉRNÖK

Feladatok

  • Gyári értékáram térkép készítése és annak karbantartása
  • VSM-ek alapján fejlesztési projektek végrehajtása
  • Termelési folyamatok optimalizálása
  • Gyári mutatószámok számítása és ezek alapján fejlesztési projektek véghezvitele (gépkihasználtság/kapacitás kihasználtság; működési költség/egyenértékes mutató)
  • LEAN/Six Sigma fejlesztési projektek önálló végrehajtása, az eredmények kimutatása és értékelése
  • Veszteségek felmérése és kiküszöbölése
  • Éves folyamatos fejlesztési tervek készítése
  • Gyártósori layout és a dolgozói munkafolyamatok tervezése lean szempontból
  • KAIZEN Workshopok szervezése és moderálása
  • Oktatások megszervezése, megtartása
  • CI csoport képviselete nemzetközi beszámolókon (riportok készítése, a legjobb gyakorlatok prezentálása)

Elvárások

  • Felsőfokú (főiskolai, vagy egyetemi) végzettség
  • Több év gyakorlat a Lean rendszer elméleti és gyakorlati alkalmazásában
  • Projektszemlélet
  • MS Office magas szintű ismerete
  • Angol nyelv társalgási szintű ismerete (szóban és írásban)
  • Önálló-, ill. csapatmunkára való képesség és hajlandóság
  • Határozott fellépés

Amit megbízónk nyújt

  • Sokrétű feladatkör multinacionális vállalatnál
  • Fejlődési, képzési lehetőség egy stabil munkahelyen biztos nemzetközi háttérrel
  • Versenyképes fizetés + béren kívüli juttatások + 100%-os bejárási támogatás, saját személygépkocsira is
  • Kulturált munkakörülmények

A munkavégzés helye

Fejér megye

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: LEAN MÉRNÖK, Fejér megye

IMPC Personnel Hungária Kft.
Kapcsolattartó: Ruff Viktória
E-mail: viktoria.ruff.cv@impc.hu
Mobil: +36-70-389-4400
Telefon: +36-22-500-240; +36-30-864-6000
TERMÉKFEJLESZTÉSI VEZETŐ (HÚSTERMÉK EXPORT) (Észak-Kelet Magyarország)
TERMÉKFEJLESZTŐ-TECHNOLÓGUS – Húsipari termékek (Észak-Kelet Magyarország)
DESIGN ENGINEER - Design for Manufacturing Connectors / Cable Assemblies (Area of Tatabánya)
AJÁNLATADÓ ÉS MŰSZAKI TANÁCSADÓ MÉRNÖK - Fémmegmunkálás (Székesfehérvár környéke)
ELEKTRONIKAI TERVEZŐ – ÉS FEJLESZTŐMÉRNÖK (Veszprém megye)
ÉPÜLET KARBANTARTÓ ÉS FEJLESZTŐ MÉRNÖK (Fejér megye)
FEJLESZTŐESZKÖZ MÉRNÖK (Budapest)
FEJLESZTŐMÉRNÖK (Veszprém megye)
FOLYAMATFEJLESZTŐ MÉRNÖK (LEAN, REFA) (Veszprém megye)
FUNKCIONÁLIS RENDSZERBIZTONSÁGI MÉRNÖK (Budapest)