Megbízónk anyavállalata világszerte ismert autóipari csoport, amelynek 200 gyárában közel százezer munkatárs dolgozik az innovatív megoldások kifogástalan minőségben történő megvalósításáért. A magyarországi leányvállalat a gépjárművek belső terében felhasznált fém szerkezeti modulokat és mechanizmusokat gyárt. A vállalat saját maga fejleszti a magasan automatizált gyártósorait és célgépeit, amelyek a globális csoport számára is itt készülnek. A folyamatosan bővülő gyártási program teljesítéséhez számára szakembert keresünk az alábbi pozícióba:

LEAN MÉRNÖK

Feladatok

  • Gyári értékáram térkép készítése és annak karbantartása
  • VSM-ek alapján fejlesztési projektek végrehajtása
  • Termelési folyamatok optimalizálása
  • Gyári mutatószámok számítása és ezek alapján fejlesztési projektek véghezvitele (gépkihasználtság/kapacitás kihasználtság; működési költség/egyenértékes mutató)
  • LEAN/Six Sigma fejlesztési projektek önálló végrehajtása, az eredmények kimutatása és értékelése
  • Veszteségek felmérése és kiküszöbölése
  • Éves folyamatos fejlesztési tervek készítése
  • Gyártósori layout és a dolgozói munkafolyamatok tervezése lean szempontból
  • KAIZEN Workshopok szervezése és moderálása
  • Oktatások megszervezése, megtartása
  • CI csoport képviselete nemzetközi beszámolókon (riportok készítése, a legjobb gyakorlatok prezentálása)

Elvárások

  • Felsőfokú (főiskolai, vagy egyetemi) végzettség
  • Több év gyakorlat a Lean rendszer elméleti és gyakorlati alkalmazásában
  • Projektszemlélet
  • MS Office magas szintű ismerete
  • Angol nyelv társalgási szintű ismerete (szóban és írásban)
  • Önálló-, ill. csapatmunkára való képesség és hajlandóság
  • Határozott fellépés

Amit megbízónk nyújt

  • Sokrétű feladatkör multinacionális vállalatnál
  • Fejlődési, képzési lehetőség egy stabil munkahelyen biztos nemzetközi háttérrel
  • Versenyképes fizetés + béren kívüli juttatások + 100%-os bejárási támogatás, saját személygépkocsira is
  • Kulturált munkakörülmények

A munkavégzés helye

Fejér megye

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: LEAN MÉRNÖK, Fejér megye

Elérhetőségi adatok

IMPC Personnel Hungária Kft
Kapcsolattartó: Sándorfi Lotti
E-mail: lotti.sandorfi.cv@impc.hu
Mobil: +36-70-389-4400
Telefon: +36-22-500-240
AJÁNLATADÓ ÉS MŰSZAKI TANÁCSADÓ MÉRNÖK - Fémmegmunkálás (Székesfehérvár környéke)
ALGORITMUSFEJLESZTŐ MÉRNÖK – CSOPORTVEZETŐ, MATLAB, ICOM ASSIST (Budapest (Dél-Pest))
ALKALMAZÁSTECHNIKAI MÉRNÖK (ÁRAMKÖRI VÉDELEM) (Győr környéke)
ELEKTRONIKAI TERVEZŐ – ÉS FEJLESZTŐMÉRNÖK (Veszprém megye)
ÉPÜLET KARBANTARTÓ ÉS FEJLESZTŐ MÉRNÖK (Fejér megye)
FEJLESZTŐMÉRNÖK (Veszprém megye)
FOLYAMATFEJLESZTŐ MÉRNÖK (LEAN, REFA) (Veszprém megye)
GYÁRTÁSFEJLESZTÉSI PROJEKTMENEDZSER (Veszprém megye)
GYÁRTÓBERENDEZÉS TERVEZŐ MÉRNÖK (Veszprém megye)
LAUNCH MANAGER (Veszprém megye)