Megbízónk anyavállalata termékcsoportjában piacvezető globális húsfeldolgozó vállalatcsoport,
20 országban található mintegy félszáz üzemében több mint 50 éve gyártanak feldolgozott hústermékeket. A magyarországi gyár az elmúlt években jelentős fejlesztést és kapacitásbővítést hajtott végre, termékeit elsősorban nemzetközi étterem láncok számára értékesíti, és mintegy 20 országba exportálja. A növekvő feladatok sikeres teljesítéséhez keresünk hozzájuk kollégát az alábbi pozícióba:

LEAN KOORDINÁTOR - ÉLELMISZERIPARI FOLYAMATFEJLESZTÉS

Feladatok

  • A LEAN módszerek és eszközök bevezetése és alkalmazása a termelési folyamatokban
  • A főbb termelési mutatók követése és javaslattétel javító intézkedésekre - élelmiszeripari projektek, programok és akciók tervezése, szervezése és felügyelete
  • Szoros együttműködés a termelés, minőségbiztosítás és ellátási lánc vezetőivel
  • A LEAN projekt és akciók utókövetése, értékelése, beszámolók készítése

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség
  • Lean rendszerek működtetésében esetleg bevezetésében való tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Prezentációs és oktatói készségek, jó kommunikációs készség
  • Elkötelezettség, határozott fellépés, motiváló készség
  • Önálló-, illetve csapatmunkára való képesség és hajlandóság

Előnyt jelent

  • Élelmiszeripari ismeretek, szakmai tapasztalat

Amit megbízónk nyújt

  • Versenyképes alapfizetés
  • Teljesítményprémium, 13. és 14. havi fizetés, cafeteria
  • Gépkocsi-használat támogatása

A munkavégzés helye

Győr-Komárom térsége

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: LEAN KOORDINÁTOR - ÉLELMISZERIPARI FOLYAMATFEJLESZTÉS, Győr-Komárom térsége

IMPC Personnel Hungária Kft.
Kapcsolattartó: Nagy Judit
E-mail: judit.nagy.cv@impc.hu
Mobil: +36-30-386-8362
Telefon: +36-1-882-3520
AJÁNLATADÓ ÉS MŰSZAKI TANÁCSADÓ MÉRNÖK - Fémmegmunkálás (Székesfehérvár környéke)
ALGORITMUSFEJLESZTŐ MÉRNÖK – CSOPORTVEZETŐ, MATLAB, ICOM ASSIST (Budapest (Dél-Pest))
ELEKTRONIKAI TERVEZŐ – ÉS FEJLESZTŐMÉRNÖK (Veszprém megye)
ÉPÜLET KARBANTARTÓ ÉS FEJLESZTŐ MÉRNÖK (Fejér megye)
FEJLESZTŐMÉRNÖK (Veszprém megye)
FOLYAMATFEJLESZTŐ MÉRNÖK (LEAN, REFA) (Veszprém megye)
FORGÁCSOLÁSI SPECIALISTA (GÉPÉSZMÉRNÖK, ANGOL/NÉMET) (Budapest (Dél-Pest))
GYÁRTÁSFEJLESZTÉSI PROJEKTMENEDZSER (Veszprém megye)
GYÁRTÓBERENDEZÉS TERVEZŐ MÉRNÖK (Veszprém megye)
LAUNCH MANAGER (Veszprém megye)