Megbízónk Veszprém megyei, neves autóipari multinacionális vállalat. Nagy hangsúlyt fektet a folyamatos fejlesztésre és az autóiparban előírt magas minőség megtartására. A kitűzött célok eléréséhez ezért felvételre keres gyártó környezetben jártas szakembert az alábbi pozícióba:

LABORATÓRIUM VEZETŐ

Feladatok

  • Biztosítja a laboratórium munkatársainak menedzsmentjét, valamint a vevői elvárások szerinti minőségellenőrzési folyamatok elvégzését (méretellenőrzés, anyagellenőrzés, kémiai elemzés, anyag tisztaság, roncsolásos és roncsolás mentes vizsgálatok)
  • Felügyelete alá tartozó ellenőrző egységek: 3D laboratórium, gyártásmérő robotok, anyagelemzés ( spektro ), kalibrálás, RTG, csiszolatkészítés
  • Alkalmazza és betartatja a minőségbiztosítási ( ISO/TS 16949 ) és a laboratóriumi szabályzatokat
  • Korrekciós intézkedéseket és javítási terveket javasol, ezeket nyomon követi a határidők betartásával
  • Koordinálja a feladatokat a laboratóriumok és a többi külső és belső partner között
  • Betartja, tovább adja és betartatja a munkatársaival a biztonsági előírásokat, a tűzvédelmi utasításokat valamint a környezetvédelmi előírásokat

Elvárások

  • Mérnök, min. 5 év tapasztalat
  • Legyen jártas jelentések, rajzok, vázlatok megírásában, szerkesztésében
  • Tudja kezelni a 3D mérőgépet és ismerje a programozási szabályokat
  • A különböző mérőeszközök használatát is ismerje (magasságmérő, tolómérő, felület érdesség mérő stb.). 3D laboratórium, gyártásmérő robotok, anyagelemzés ( spektro ), kalibrálás, RTG, csiszolatkészítés
  • Statisztikai módszerek alapszintű ismerete
  • Minőségbiztosítási rendszer és öntészeti technológiák ismerete
  • Informatikai ismeretek
  • Módszeres munkavégzés

Amit megbízónk nyújt

  • Korszerű technológiai környezet, stabil munkahely
  • Változatos munkafeladatok
  • Versenyképes jövedelem és juttatások

A munkavégzés helye

Veszprém megye

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: LABORATÓRIUM VEZETŐ, Veszprém megye

IMPC Personnel Hungária Kft.
Kapcsolattartó: Nagy Judit
E-mail: judit.nagy.cv@impc.hu
Mobil: +36-30-386-8362
Telefon: +36-1-882-3520
MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI MÉRNÖK – új termékek, vevők (Cegléd-Szolnok térsége)
MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI VEZETŐ (Közép-Dunántúl)
OPERATÍV MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI VEZETŐ – gyártási minőségbiztosítás (Székesfehérvár környéke)
BESZÁLLÍTÓI MINŐSÉGÜGYI MÉRNÖK (Győr-Veszprém térsége)
GYÁRTÁSKÖZI ELLENŐR (Budapest (Dél-Pest))
GYÁRTÁSTÁMOGATÓ MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI MÉRNÖK (Veszprém megye)
KALIBRÁLÓ TECHNIKUS (Budapest (Dél-Pest))
MÉRÉSTECHNIKAI MÉRNÖK (Fejér megye)
MÉRŐLABOR VEZETŐ (Komárom-Esztergom megye)
MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI CSOPORTVEZETŐ - SQA (Hatvan-Gyöngyös-Jászberény térsége)