Megbízónk multinacionális fejlesztés-orientált nagyvállalat. mely jelenleg is új, nagy presztízsű fejlesztési projekteket futtat. Számára keresünk tapasztalt és elkötelezett vezető munkatársat az alábbi munkakörbe:

KUTATÁSFEJLESZTÉSI ÉS TESZTELÉSI CSOPORTVEZETŐ

Feladatok

  • Termékfejlesztési, főként validációs kutatási projektek projektvezetői feladatainak ellátása
  • Kutatási és fejlesztési feladatok koordinálása, fejlesztői csoport irányítása
  • Projektek tesztmérnöki kapacitás-tervezése és kapacitások allokálása
  • Tesztpadok tervezésének és kivitelezésének koordinálása
  • Tesztmérnökök képzési tervének összeállítása, nyomon követése, támogatása
  • Projektcsapat összefogása és mentorálása

Elvárások

  • Egyetemi gépész- vagy mechatronikai mérnöki végzettség
  • Autóipari vagy egyéb járműipari validációban, tesztelésben és/vagy fejlesztésben szerzett széleskörű tapasztalat
  • Mérési és kiértékelési technikák alapos ismerete
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás
  • kiemelkedő problémamegoldó képesség
  • Proaktivitás és döntéshozási felelősség-vállallás
  • Támogató szemléletű kommunikációs stílus
  • Mentorálásra nyitott személyiség

Előnyt jelent

  • Gépjármű hajtáslánc és/vagy belsőégésű motorok ismerete
  • Matlab felhasználói szintű ismerete
  • Német nyelvtudás

  • Műszaki kihívásokkal teli valóban új termékfejlesztési projekteket, ahol önállóan kell megalkotni a tesztelési és validációs tervet és az ehhez szükséges eszközöket
  • Egy fiatal, dinamikus szakértő, és fejlődni akaró és képes csapatot a célok eléréshez
  • Nyílt és őszinte kommunikációs vállalati környezet
  • Versenyképes jövedelem és juttatási csomag
  • Munkatársak szakmai és személyes fejlődésének aktív támogatása

A munkavégzés helye

Közép-Kelet Magyarország

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: KUTATÁSFEJLESZTÉSI ÉS TESZTELÉSI CSOPORTVEZETŐ, Közép-Kelet Magyarország

IMPC Personnel Hungária Kft.
Kapcsolattartó: Kővágó Anna
E-mail: anna.kovago.cv@impc.hu
Mobil: +36-30-758-3042
Telefon: +36-1-882-3520
DESIGN ENGINEER - Design for Manufacturing Connectors / Cable Assemblies (Area of Tatabánya)
ELEKTRONIKAI TERVEZŐ – ÉS FEJLESZTŐMÉRNÖK (Veszprém megye)
FEJLESZTŐESZKÖZ MÉRNÖK (Budapest)
FEJLESZTŐMÉRNÖK (Veszprém megye)
FEJLESZTŐMÉRNÖK (ELEKTRONIKA, MECHATRONIKA) (Veszprém megye)
FELÜLETKEZELÉSI SZAKÉRTŐ – Technológus (Fejér megye, Székesfehérvár környéke)
FUNKCIONÁLIS RENDSZERBIZTONSÁGI MÉRNÖK (Budapest)
GYÁRTÁSFEJLESZTÉSI PROJEKTMENEDZSER (Veszprém megye)
GYÁRTÓBERENDEZÉS TERVEZŐ MÉRNÖK (Veszprém megye)
IPARI MÉRNÖK - REFA ISMERETEKKEL (Kaposvár-Dombóvár térsége)