Dinamikusan fejlődő, innovatív megoldásokat alkalmazó műszaki szolgáltatásokat nyújtó, neves hazai vállalkozás számra  növekvő vevőkör magas színvonalú kiszolgálása céljából munkatársat keresünk az alábbi pozícióba:

KERESKEDELMI ASSZISZTENS

Feladatok

  • A meglévő partnerekkel történő kapcsolattartás
  • Megrendelések nyomon követése, határidők betartatása
  • Vevői megelégedettség biztosítása
  • Beszerzések koordinálása
  • Alvállalkozókkal történő hatékony kapcsolattartás
  • Ajánlatok rögzítése
  • Riportok, statisztikai előrejelzések készítése a Menedzsment felé
  • A munkakörhöz tartozó adminisztratív folyamatok ellátása

Elvárások

  • Minimum középfokú végzettség
  • Hasonló munkakörben szerzett néhány éves szakmai gyakorlat
  • Stabil angol nyelvtudás
  • Proaktív, dinamikus személyiség
  • Vevőorientált beállítottság
  • Jó tárgyalókészség,
  • Dinamizmus, gyors reagálás a vevőkapcsolati eseményekre

Amit megbízónk nyújt

  • Versenyképes jövedelem
  • Fejlődési lehetőség
  • Kulturált munkakörnyezet

A munkavégzés helye

Budapest

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: KERESKEDELMI ASSZISZTENS, Budapest

IMPC Personnel Hungária Kft.
Kapcsolattartó: Kővágó Anna
E-mail: anna.kovago.cv@impc.hu
Mobil: +36-30-758-3042
Telefon: +36-1-882-3520
ÉRTÉKESÍTÉS-TÁMOGATÓ MŰSZAKI MÉRNÖK (KOMPLEX FELADATKÖR) (Kecskemét környéke)