Veszprém megyei, neves multinacionális vállalat megbízásából keresünk szakembert az alábbi pozícióba:

HW / SW TESZTELŐ MÉRNÖK CSOPORTVEZETŐ

Feladatok

  • Termékfunkciók analízise - komplett integrált termék SW és rendszer szintű tesztelése
  • Tesztkörnyezet definiálása, kialakítása:
  • HW - Test bench
  • SW - szimulált kommunikációs környezet kialakítása, programozása
  • Teszt specifikáció megírása, tesztesetek definiálása, a definiált tesztesetek automatizálása valamint azok validálása
  • Termék validáció végrehajtása valamint a szükséges dokumentáció elkészítése
  • Részvétel Projekt megbeszéléseken nemzetközi környezetben, a teszteléshez szükséges eszközök rendelése, review-kon való részvétel, külföldi telephelyekkel való kapcsolattartás
  • A csapat napi szintű koordinálása és támogatása
  • Aktuális feladatok nyomon követése, és ha kell, akkor beavatkozás
  • Felvételik lebonyolítás
  • Féléves és éves értékelők lebonyolítása
  • Tesztelési feladatokban való részvétel

Elvárások

  • Villamosmérnök, Informatikus, Mechatronikai egyetemi vagy főiskolai végzettség
  • Koordinálásban / csapatvezetésben szerzett tapasztalat
  • Programozási ismeretek
  • Elektronikai ismeretek
  • Méréstechnikai ismeretek
  • Angol nyelvismeret (tárgyalási szint)
  • Önállóság, problémamegoldó képesség

Előnyt jelent

  • C programozási nyelv, script nyelvek ismerete
  • Német nyelvismeret
  • Járműipari kommunikációs hálózatok ismerete
  • Microcontroller-ekkel szerezett tapasztalat
  • Több éves programozási tapasztalat (főleg beágyazott rendszerek területén)
  • SW és/vagy System teszt tapasztalat
  • ASPICE ismerete
  • Biztonság kritikus projektekben szerzett tapasztalat (F-Safety)

Amit megbízónk nyújt

  • Nemzetközi cég, nagyvállalati környezet
  • Versenyképes jövedelem és béren kívüli juttatások
  • Változatos munka, folyamatos szakmai lehetőségek egy dinamikusan fejlődő nagyvállalatnál

A munkavégzés helye

Veszprém megye

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: HW / SW TESZTELŐ MÉRNÖK CSOPORTVEZETŐ, Veszprém megye

IMPC Personnel Hungária Kft.
Kapcsolattartó: Nagy Judit
E-mail: judit.nagy.cv@impc.hu
Mobil: +36-30-386-8362
Telefon: +36-1-882-3520
További ajánlataink
BEÁGYAZOTT SZOFTVERFEJLESZTŐ MÉRNÖK (Budapest)
FUNKCIÓ SZOFTVERFEJLESZTŐ MÉRNÖK (Budapest)
HÁLÓZATI RENDSZERMÉRNÖK (Budapest)
HARDVERFEJLESZTŐ MÉRNÖK (Budapest)
HR IT BUSINESS ANALYST (Bratislava)
HR IT PROJECT MANAGER (Bratislava)
IPARI ADATKOMMUNIKÁCIÓS ÉS ADATBÁZIS SZAKÉRTŐ (Megmunkáló üzem) (Tatabánya környéke)
LabVIEW FEJLESZTŐ (Budapest (Dél-Pest))
SENIOR HR IT BUSINESS ANALYST (Bratislava)
SZOFTVERFEJLESZTŐ MÉRNÖK (Veszprém megye)