Megbízónk globális autóipari nagyvállalat, magyarországi gyára számára tapasztalt és elkötelezett szakembert keresünk az alábbi pozícióba:

HR GENERALISTA

Feladatok

  • A vállalat HR folyamatainak koordinálása: toborzás és kiválasztás, tréningek és szervezetfejlesztés, bér és juttatási rendszerek működtetése mentén
  • A dolgozók megfelelő módon és időben történő tájékoztatása a HR folyamatokról, változásokról, eseményekről
  • A dokumentációs folyamatok lekövetése és felügyelete a vállalati irányelveknek megfelelően
  • A személyügyi folyamatok (be- és kilépések, szervezeti változások) nyomon követése
  • Elemzések, riportok készítése a menedzsment számára
  • Részvétel a vállalat emberi erőforrás rendszereinek fejlesztési projektjeiben
  • A vállalat társosztályaival, vezetőkkel történő szoros együttműködés

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség (HR, gazdasági)
  • Minimum 3 év gyártó vállalatnál szerzett releváns szakmai tapasztalat
  • Naprakész munkajogi ismeretek
  • Stabil angol nyelvtudás
  • Kiváló kommunikációs és szervező készség
  • Jó együttműködő készség
  • Analitikus gondolkodás

  • Versenyképes jövedelem, cafeteria, teljes körű bejárási támogatás
  • Multinacionális környezet
  • Szakmai fejlődési perspektíva

A munkavégzés helye

Fejér megye

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: HR GENERALISTA, Fejér megye

IMPC Personnel Hungária Kft.
Kapcsolattartó: Sárkány Zita
E-mail: zita.sarkany.cv@impc.hu
Mobil: +36-30-864-5000
Telefon: +36-22-500-240
HUMAN RESOURCES BUSINESS PARTNER - Manufacturing Industry (Veszprém megye)
EHS KOORDINÁTOR (Hatvan-Gyöngyös-Jászberény térsége)
EHS MANAGER (Fejér megye)
HR BUSINESS PARTNER (Közép-Magyarország)
HR RENDSZERFELELŐS SPECIALISTA (Globális Vállalati Irányelvek Felügyelete) (Veszprém-Székesfehérvár térsége)
HSEE MUNKATÁRS (Veszprém megye)
HSEE TECHNIKUS (Fejér megye, Székesfehérvár környéke)
MŰSZAKI TRÉNING KOORDINÁTOR (Fejér megye)
TALENT ACQUISITION MANAGER (Veszprém megye)
TANMŰHELY-VEZETŐ (Komárom-Esztergom megye)