Megbízónk a világ egyik piacvezető, személy-, és haszonjárműipari technológiai beszállító csoportjának magyarországi vállalata. Magyarországon a 200 legnagyobb vállalat közé tartozó gyár közel 20 éves sikeres működése során több lépcsőben bővült, jelenleg a legutóbb megvalósított fejlesztés keretében bevezetett új termékek gyártásának felfuttatása folyik. A vállalat elkötelezett a fejlődési lehetőségek kihasználása, tiszta, biztonságos és hatékony munkahelyek megteremtése és fenntartása iránt. Számára a fejlesztések alapján megfogalmazott célkitűzések sikeres megvalósításához szakembert keresünk az alábbi munkakörbe:

GYÁRTÓMÉRNÖK - Autóipar (Pályakezdők jelentkezését is várjuk!)

Feladatok

  • Felelősség meghatározott gyártási folyamatokért és a gyártóterületen gyártott termékekért
  • Gyártási folyamatok kidolgozása, szükséges dokumentációk elkészítése, oktatása
  • Gyártási problémák kivizsgálása, elemzése, javító intézkedések kidolgozása és bevezetése
  • Aktív részvétel a gyártás során felmerülő minőségügyi problémák megoldásában
  • Termékváltoztatások bevezetése, próbagyártások irányítása, dokumentálása
  • Folyamatok elemzése, módosítások kidolgozása, bevezetése, fejlesztése, Flow5 dokumentumok aktualizálása
  • Folyamatfejlesztési, költségcsökkentési javaslatok kidolgozása, megtérülési számítások készítése
  • Új gépek, berendezések, eszközök beszerzésének támogatása
  • LEAN termelési folyamatok gyártástámogatása, fejlesztése

Elvárások

  • Felsőfokú gépész/villamosmérnöki/műszaki menedzser végzettség
  • Autóipari gyártókörnyezetben szerzett tapasztalat előnyt jelent
  • Gyártás előkészítő,- támogató eszközök ismerete
  • Angol nyelvtudás
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Műszaki rajz olvasási ismeret
  • LEAN rendszer gyakorlati ismerete előnyt jelent

Amit megbízónk nyújt

  • Versenyképes jövedelem
  • Cafeteria, éves bónusz, emelt szintű bejárási támogatás
  • Korszerű technológiai környezet, stabil munkahely
  • Változatos munkafeladatok

A munkavégzés helye

Tatabánya környéke

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: GYÁRTÓMÉRNÖK - Autóipar (Pályakezdők jelentkezését is várjuk!), Tatabánya környéke

IMPC Personnel Hungária Kft.
Kapcsolattartó: Koronghy Erika
E-mail: erika.koronghy.cv@impc.hu
Mobil: +36-30-220-8636
Telefon: +36-1-882-3520
További ajánlataink
GYÁRIGAZGATÓ (Közép-Dunántúl)
ELEKTROMOS KARBANTARTÓ - PLC KÖRNYEZET (Székesfehérvár környéke)
FELÜLETKEZELÉSI FOLYAMATMÉRNÖK (Festőüzem - KTL) (Fejér megye, Székesfehérvár környéke)
FESTŐÜZEMI VEGYÉSZMÉRNÖK (Fejér megye, Székesfehérvár környéke)
FOLYAMATMÉRNÖK (Autóipari gyártás) (Tatabánya környéke)
FOLYAMATMÉRNÖK (NPI feladatok) (Veszprém megye)
FOLYAMATMÉRNÖK (Pályakezdők jelentkezését is várjuk!) (Fejér megye)
GYÁRTÁSTÁMOGATÓ MÉRNÖK (Veszprém megye)
GYÁRTÁSTÁMOGATÓ MÉRNÖK (Fejér megye)
GYÁRTÁSTÁMOGATÓ MÉRNÖK (Vác-Balassagyarmat térsége)