Megbízónk a világ egyik piacvezető, személy-, és haszonjárműipari technológiai beszállító csoportjának magyarországi vállalata. Magyarországon a 200 legnagyobb vállalat közé tartozó gyár közel 20 éves sikeres működése során több lépcsőben bővült, jelenleg a legutóbb megvalósított fejlesztés keretében bevezetett új termékek gyártásának felfuttatása folyik. A vállalat elkötelezett a fejlődési lehetőségek kihasználása, tiszta, biztonságos és hatékony munkahelyek megteremtése és fenntartása iránt. Számára a fejlesztések alapján megfogalmazott célkitűzések sikeres megvalósításához szakembert keresünk az alábbi munkakörbe:

GYÁRTÓMÉRNÖK - Autóipar (Pályakezdők jelentkezését is várjuk!)

Feladatok

  • Felelősség meghatározott gyártási folyamatokért és a gyártóterületen gyártott termékekért
  • Gyártási folyamatok kidolgozása, szükséges dokumentációk elkészítése, oktatása
  • Gyártási problémák kivizsgálása, elemzése, javító intézkedések kidolgozása és bevezetése
  • Aktív részvétel a gyártás során felmerülő minőségügyi problémák megoldásában
  • Termékváltoztatások bevezetése, próbagyártások irányítása, dokumentálása
  • Folyamatok elemzése, módosítások kidolgozása, bevezetése, fejlesztése, Flow5 dokumentumok aktualizálása
  • Folyamatfejlesztési, költségcsökkentési javaslatok kidolgozása, megtérülési számítások készítése
  • Új gépek, berendezések, eszközök beszerzésének támogatása
  • LEAN termelési folyamatok gyártástámogatása, fejlesztése

Elvárások

  • Felsőfokú gépész/villamosmérnöki/műszaki menedzser végzettség
  • Autóipari gyártókörnyezetben szerzett tapasztalat előnyt jelent
  • Gyártás előkészítő,- támogató eszközök ismerete
  • Angol nyelvtudás
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Műszaki rajz olvasási ismeret
  • LEAN rendszer gyakorlati ismerete előnyt jelent

Amit megbízónk nyújt

  • Versenyképes jövedelem
  • Cafeteria, éves bónusz, emelt szintű bejárási támogatás
  • Korszerű technológiai környezet, stabil munkahely
  • Változatos munkafeladatok

A munkavégzés helye

Tatabánya környéke

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: GYÁRTÓMÉRNÖK - Autóipar (Pályakezdők jelentkezését is várjuk!), Tatabánya környéke

IMPC Personnel Hungária Kft.
Kapcsolattartó: Koronghy Erika
E-mail: erika.koronghy.cv@impc.hu
Mobil: +36-30-220-8636
Telefon: +36-1-882-3520
További ajánlataink
AUTÓIPARI FOLYAMATMÉRNÖK (Présgépek) (Fejér megye)
FELÜLETKEZELÉSI FOLYAMATMÉRNÖK (Festőüzem - KTL) (Fejér megye, Székesfehérvár környéke)
FESTŐÜZEMI VEGYÉSZMÉRNÖK (Fejér megye, Székesfehérvár környéke)
FOLYAMATMÉRNÖK (Autóipari gyártás) (Tatabánya környéke)
FOLYAMATMÉRNÖK (Pályakezdők jelentkezését is várjuk!) (Fejér megye)
GYÁREGYSÉG VEZETŐ – AUTÓIPAR (Székesfehérvár-Veszprém térsége)
GYÁRTÁSI FOLYAMATMÉRNÖK (Autóipar – Pályakezdők jelentkezését is várjuk) (Veszprém megye)
GYÁRTÁSTÁMOGATÓ MÉRNÖK (Fejér megye)
GYÁRTÁSTÁMOGATÓ MÉRNÖK (Veszprém megye)
GYÁRTÁSTÁMOGATÓ MÉRNÖK (Vác-Balassagyarmat térsége)