Megbízónk Veszprém megyei, neves autóipari multinacionális vállalat. Nagy hangsúlyt fektet a folyamatos fejlesztésre és az autóiparban előírt magas minőség megtartására. A kitűzött célok eléréséhez keres felvételre szakembert az alábbi pozícióba:

GYÁRTÁSI FOLYAMATMÉRNÖK (Autóipar – Pályakezdők jelentkezését is várjuk)

Feladatok

  • Új gyártási folyamatok tervezése
  • Meglévő gyártási folyamatok fejlesztése
  • Gyártási dokumentációk készítése
  • Gyártóberendezések specifikálása, üzembe helyezése
  • Gyártási alternatívák költségelemzése

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Gyártó cégnél(autóipar) szerzett 1-3 évestapasztalat előnyt jelent
  • Stabil, kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek, gyakorlat MS Office használatában
  • AUTOCAD program ismerete előnyt jelent

  • Versenyképes jövedelem, bejárási támogatás, étkezési hozzájárulás
  • Innovatív nemzetközi csoport, korszerű technológiai környezet
  • Változatos munkafeladatok, tréningek, folyamatos fejlődési lehetőség

A munkavégzés helye

Veszprém megye

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: GYÁRTÁSI FOLYAMATMÉRNÖK (Autóipar – Pályakezdők jelentkezését is várjuk), Veszprém megye

IMPC Personnel Hungária Kft.
Kapcsolattartó: Koronghy Erika
E-mail: erika.koronghy.cv@impc.hu
Mobil: +36-30-220-8636
Telefon: +36-1-882-3520
KARBANTARTÁS VEZETŐ (Tier1 Autóipari beszállító) (Székesfehérvár környéke)
ÖNÁLLÓ GYÁREGYSÉG VEZETŐ – Autóipar (Fejér megye)
OPERATÍV VEZETŐ - Operations Manager (Budapest - Tatabánya térsége)
AUTÓIPARI FOLYAMATMÉRNÖK (Présgépek) (Fejér megye)
CNC GÉPBEÁLLÍTÓ ÉS KEZELŐ - Lézervágás, élhajlítás, forgácsolás (Biatorbágy, M1 főút mentén)
CSOPORTVEZETŐ (Veszprém megye)
ELEKTROMOS KARBANTARTÓ (Szolnok)
FACILITY ENGINEER (Hatvan, Gyöngyös, Jászberény térsége)
FOLYAMATMÉRNÖK (Pályakezdők jelentkezését is várjuk!) (Fejér megye)
GYÁRTÁSTÁMOGATÓ MÉRNÖK (Fejér megye)