Megbízónk Veszprém megyei, neves autóipari multinacionális vállalat. Nagy hangsúlyt fektet a folyamatos fejlesztésre és az autóiparban előírt magas minőség megtartására. A kitűzött célok eléréséhez ezért felvételre keres gyártó környezetben jártas szakembert az alábbi pozícióba:

GYÁRTÁSFEJLESZTÉSI PROJEKTMENEDZSER

Feladatok

  • A gyártáshoz kapcsolódó fejlesztési tevékenységek irányítása
  • Új berendezések specifikációinak megalkotása
  • Új gépfejlesztési projektek sikeres megvalósításához való tevékeny hozzájárulás
  • A mérnöki csapat szakmai támogatása és mentorálása
  • A különböző nemzetközi gyártóközpontok termelésirányítási és fejlesztési munkatársaival való hatékony és rendszeres kapcsolattartás

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Több éves gyártásfejlesztési és projektmenedzsment tapasztalat
  • Autóipari vagy elektronikai ipari gyakorlat
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás
  • Kiváló problémamegoldó és kommunikációs készség
  • Nagyfokú precizitás

  • Attraktív és versenyképes jövedelemcsomag és béren kívüli juttatások
  • Innovatív nemzetközi csoport, korszerű technológiai környezet
  • Változatos munkafeladatok, tréningek, folyamatos fejlődési lehetőség

A munkavégzés helye

Veszprém megye

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: GYÁRTÁSFEJLESZTÉSI PROJEKTMENEDZSER, Veszprém megye

IMPC Personnel Hungária Kft.
Kapcsolattartó: Kővágó Anna
E-mail: anna.kovago.cv@impc.hu
Mobil: +36-30-758-3042
Telefon: +36-1-882-3520
PROJECT MANAGER - Felső vezetői perspektívával (Tatabánya-Biatorbágy térsége)
DESIGN ENGINEER - Design for Manufacturing Connectors / Cable Assemblies (Area of Tatabánya)
ELEKTRONIKAI TERVEZŐ – ÉS FEJLESZTŐMÉRNÖK (Veszprém megye)
FEJLESZTŐMÉRNÖK (Veszprém megye)
FEJLESZTŐMÉRNÖK (ELEKTRONIKA, MECHATRONIKA) (Veszprém megye)
FELÜLETKEZELÉSI SZAKÉRTŐ – Technológus (Fejér megye, Székesfehérvár környéke)
FOLYAMATTERVEZŐ MÉRNÖK (VÁLLALATIRÁNYÍTÁSI RENDSZEREK) (Fejér megye északi része)
FUNKCIONÁLIS RENDSZERBIZTONSÁGI MÉRNÖK (Budapest)
GYÁRTÓBERENDEZÉS TERVEZŐ MÉRNÖK (Veszprém megye)
IPARI MÉRNÖK - REFA ISMERETEKKEL (Kaposvár-Dombóvár térsége)