Veszprém megyei, neves multinacionális vállalat megbízásából keresünk szakembert az alábbi pozícióba:

FEJLESZTŐMÉRNÖK (ELEKTRONIKA, MECHATRONIKA)

Feladatok

  • Mintakészítés koordinálása, új termékek bevezetése - a mintakészítési folyamatban a minőség biztosítása és ellenőrzése
  • Kapcsolattartás projektcsapattal és beszállítókkal
  • Technikusok munkájának koordinálása (határidő, darabszám, minőség)
  • Új termékek termék-mintáinak, ideiglenes gyártóeszközeinek megtervezése és legyárttatása
  • Vevői előírások, szabványok és egyéb specifikációk alapján a mintakészítésre vonatkozó ellenőrzési-, mérési utasítások kidolgozása, dokumentálása
  • Termékminta vizsgálatok végrehajtása, eredmények analizálása, a dokumentáció kezelése
  • A beérkező alkatrészek minőségének ellenőrzése
  • Szükség esetén az alkatrészek után-munkálásának, átalakításának megtervezés

Elvárások

  • Főiskolai/egyetemi végzettség gépész- vagy mechatronikai mérnökként
  • Általános gépészeti ismeretek
  • Termelés, fejlesztés területén szerzett min. 2-3 éves tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Önállóság, problémamegoldás, szervezőkészség, jó kommunikáció

Előnyt jelent

  • Autóiparban szerzett tapasztalat
  • Optikai ismeretek
  • Elektronikai, elektrotechnikai, mechanikai ismeretek
  • Műanyagipari ismeretek

Amit megbízónk nyújt

  • Nemzetközi cég, nagyvállalati környezet
  • Versenyképes jövedelem és béren kívüli juttatások
  • Változatos munka, folyamatos szakmai fejlődés
  • Dinamikusan fejlődő vállalat

A munkavégzés helye

Veszprém megye

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: FEJLESZTŐMÉRNÖK (ELEKTRONIKA, MECHATRONIKA), Veszprém megye

IMPC Personnel Hungária Kft.
Kapcsolattartó: Koronghy Erika
E-mail: erika.koronghy.cv@impc.hu
Mobil: +36-30-220-8636
Telefon: +36-1-882-3520
TERMÉKFEJLESZTÉSI VEZETŐ (HÚSTERMÉK EXPORT) (Észak-Kelet Magyarország)
TERMÉKFEJLESZTŐ-TECHNOLÓGUS – Húsipari termékek (Észak-Kelet Magyarország)
DESIGN ENGINEER - Design for Manufacturing Connectors / Cable Assemblies (Area of Tatabánya)
AJÁNLATADÓ ÉS MŰSZAKI TANÁCSADÓ MÉRNÖK - Fémmegmunkálás (Székesfehérvár környéke)
ELEKTRONIKAI TERVEZŐ – ÉS FEJLESZTŐMÉRNÖK (Veszprém megye)
FEJLESZTŐESZKÖZ MÉRNÖK (Budapest)
FEJLESZTŐMÉRNÖK (Veszprém megye)
FELÜLETKEZELÉSI SZAKÉRTŐ – Technológus (Fejér megye, Székesfehérvár környéke)
FOLYAMATFEJLESZTŐ MÉRNÖK (LEAN, REFA) (Veszprém megye)
FUNKCIONÁLIS RENDSZERBIZTONSÁGI MÉRNÖK (Budapest)