Megbízónk multinacionális, nagy tradíciókkal rendelkező járműipari fejlesztő és gyártó nagyvállalat magyarországi társasága.  Vezető piaci pozícióját a termékek magas fokú megbízhatóságával és folyamatos innovációval vívta ki. A globális vállalatcsoport
fejlesztő központja számára keresünk szakembert az alábbi pozícióba:

FEJLESZTŐESZKÖZ MÉRNÖK

Feladatok

  • Fejlesztő- és teszteszközök meghatározása és szabványosítása
  • Az eszközök használatának koordinálása a fejlesztési lokációkban (worldwide)
  • Tesztberendezések és tesztpadok meghatározása új termékekhez
  • Eszközbeszerzések koordinálása
  • Eszközök illesztése a fejlesztési folyamatokhoz
  • Projektek összefogása

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség (villamosmérnök vagy gépészmérnök preferált)
  • Fejlesztési és tesztelési technológiák ismerete
  • Rendszerszemlélet
  • Magas szintű kommunikációs és team-munkában való együttműködési készség
  • Tárgyalási szintű angolnyelv-tudás
  • Projektvezetési tapasztalat

Amit megbízónk nyújt

  • Versenyképes, a teljesítménnyel arányos jövedelem
  • Kulturált munkakörülmények
  • Magas színvonalú technikai háttér
  • Kihívásokkal teli, felelősségteljes és változatos feladatok, folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
  • Biztos, hosszútávra szóló munkahely

A munkavégzés helye

Budapest

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: FEJLESZTŐESZKÖZ MÉRNÖK, Budapest

IMPC Personnel Hungária Kft.
Kapcsolattartó: Kővágó Anna
E-mail: anna.kovago.cv@impc.hu
Mobil: +36-30-758-3042
Telefon: +36-1-882-3520
TERMÉKFEJLESZTÉSI VEZETŐ (HÚSTERMÉK EXPORT) (Észak-Kelet Magyarország)
TERMÉKFEJLESZTŐ-TECHNOLÓGUS – Húsipari termékek (Észak-Kelet Magyarország)
DESIGN ENGINEER - Design for Manufacturing Connectors / Cable Assemblies (Area of Tatabánya)
AJÁNLATADÓ ÉS MŰSZAKI TANÁCSADÓ MÉRNÖK - Fémmegmunkálás (Székesfehérvár környéke)
ELEKTRONIKAI TERVEZŐ – ÉS FEJLESZTŐMÉRNÖK (Veszprém megye)
ÉPÜLET KARBANTARTÓ ÉS FEJLESZTŐ MÉRNÖK (Fejér megye)
FEJLESZTŐMÉRNÖK (Veszprém megye)
FOLYAMATFEJLESZTŐ MÉRNÖK (LEAN, REFA) (Veszprém megye)
FUNKCIONÁLIS RENDSZERBIZTONSÁGI MÉRNÖK (Budapest)
GYÁRTÁSFEJLESZTÉSI PROJEKTMENEDZSER (Veszprém megye)