Megbízónk nagy tradíciókkal rendelkező gépipari vállalat magyarországi fejlesztő központja számára keresünk szakembert az alábbi pozícióba:

ÉRTÉKESÍTÉS-TÁMOGATÓ MŰSZAKI MÉRNÖK (KOMPLEX FELADATKÖR)

Feladatok

  • Gépipari késztermékek és részegységek termékcsoportjaihoz kapcsolódó vevői projektek koordinálása a szerződéskötésig
  • Vevőkkel való kapcsolattartás és a projektek műszaki támogatása a fejlesztési fázisban
  • Vevői követelmények begyűjtése
  • Közreműködés a teljes technikai koncepció kidolgozásában
  • Részvétel a termék értékesítési- és árstratégiájának megalkotásában
  • Szoros együttműködés a vevővel, a nemzetközi fejlesztői csoportokkal, a gyártó lokációkkal, az értékesítéssel, valamint a német anyacéggel
  • Műszaki tárgyalások lebonyolítása, moderálása
  • Változásmenedzsment koordinálása
  • Műszaki dokumentációk nyomon követése, összegyűjtése és prezentálása a vevők felé

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Magas szintű német nyelvtudás (szóban és írásban egyaránt)
  • Projektvezetői tapasztalat
  • Ügyfélorientált gondolkodásmód és kiváló kommunikációs készség
  • Interkulturális érzékenység és utazási hajlandóság
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás

Előnyt jelent

  • Értékesítési tapasztalat
  • Autóipari tapasztalat
  • Kutatás-fejlesztési folyamatok ismerete

Amit megbízónk nyújt

  • Versenyképes, a teljesítménnyel arányos jövedelem
  • Kulturált munkakörülmények
  • Magas színvonalú technikai háttér
  • Kihívásokkal teli, felelősségteljes és változatos feladatok, folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
  • Biztos, hosszútávra szóló munkahely

A munkavégzés helye

Kecskemét környéke

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: ÉRTÉKESÍTÉS-TÁMOGATÓ MŰSZAKI MÉRNÖK (KOMPLEX FELADATKÖR), Kecskemét környéke

IMPC Personnel Hungária Kft.
Kapcsolattartó: Nagy Judit
E-mail: judit.nagy.cv@impc.hu
Mobil: +36-30-386-8362
Telefon: +36-1-882-3520
További ajánlataink
KERESKEDELMI ASSZISZTENS (Budapest)