Megbízónk a régió piacvezető multinacionális nagyvállalata, jelentős autóipari beszállító. Számára keresünk szakmailag felkészült munkatársakat az alábbi munkakörbe:

ELEKTROMOS KARBANTARTÓ - PLC KÖRNYEZET

Feladatok

  • A gyártóberendezések elektromos karbantartása
  • Egyszerűbb mechanikai karbantartási feladatok ellátása
  • PLC programozás, PLC vezérlésű gépek hibajavítása
  • CNC megmunkáló központok karbantartási, hibaelhárítási feladatai
  • Egyéb megelőző és tervezett villamos karbantartási feladatok ellátás

Elvárások

  • Erősáramú berendezés szerelő végzettség
  • Karbantartási szakmai tapasztalat
  • Sinumeric 840 D CNC vezérlés ismerete
  • Gyakorlat PLC programozásban (Siemens S7)
  • Számítógép felhasználói szintű ismerete
  • 2 műszakos munkarend vállalása

  • Stabil, hosszútávú munkalehetőséget biztosító és vonzó juttatási csomag
  • Átlag feletti alapbér,
  • 13. havi fizetés,
  • havi 18.000,-Ft cafeteria,
  • Műszakpótlék,
  • Teljesítmény alapú mozgóbér,
  • Karácsonyi bónusz
  • Nyugdíjpénztári és, egészségbiztosítási támogatás
  • Bejárási költségtérítés

A munkavégzés helye

Székesfehérvár környéke

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: ELEKTROMOS KARBANTARTÓ - PLC KÖRNYEZET, Székesfehérvár környéke

IMPC Personnel Hungária Kft.
Kapcsolattartó: Vörös Jutka
E-mail: jutka.voros@impc.hu
Mobil: +36-30-864-6000
További ajánlataink
GYÁRIGAZGATÓ (Közép-Dunántúl)
BUSINESS UNIT MANAGER (Manufacturing) (Székesfehérvár-Veszprém térsége)
FELÜLETKEZELÉSI FOLYAMATMÉRNÖK (Festőüzem - KTL) (Fejér megye, Székesfehérvár környéke)
FESTŐÜZEMI VEGYÉSZMÉRNÖK (Fejér megye, Székesfehérvár környéke)
FOLYAMATMÉRNÖK (Autóipari gyártás) (Tatabánya környéke)
FOLYAMATMÉRNÖK (NPI feladatok) (Veszprém megye)
FOLYAMATMÉRNÖK (Pályakezdők jelentkezését is várjuk!) (Fejér megye)
GYÁRTÁSTÁMOGATÓ MÉRNÖK (Veszprém megye)
GYÁRTÁSTÁMOGATÓ MÉRNÖK (Fejér megye)
GYÁRTÁSTÁMOGATÓ MÉRNÖK (Vác-Balassagyarmat térsége)