Megbízónk multinacionális autóipari beszállító, speciális termékcsoportjában a világ autóipari beszállítóinak élvonalába tartozik. A vállalat az elmúlt években dinamikusan fejlődött a gyártási program jelenleg is új nagy presztízsű projektekkel bővül. Számára keresünk tapasztalt és elkötelezett munkatársat az alábbi munkakörbe:

ELEKTROMOS KARBANTARTÓ

Feladatok

  • Az üzemben működő gépeken karbantartási feladatok ellátása
  • Megelőző karbantartások lefolytatása
  • Meghibásodás elhárítása, javítási, felújítási munkálatok ellátása
  • Hidraulikus és pneumatikus egységek javítása karbantartása

Elvárások

  • Villamos ipari szakmunkás végzettség
  • Felhasználói szintű számítástechnikai alapismeret
  • Hidraulikus, pneumatikus rendszerek ismerete
  • Villamos karbantartás területén szerzett szakmai tapasztalat
  • 3 műszakos munkarend vállalása

Amit megbízónk nyújt

  • Szakmai fejlődés magas biztonsági fokú termékek területén
  • Versenyképes jövedelem és juttatási csomag
  • Munkatársaink személyes fejlődésének támogatása

A munkavégzés helye

Cegléd-Szolnok térsége

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: ELEKTROMOS KARBANTARTÓ, Cegléd-Szolnok térsége

IMPC Personnel Hungária Kft.
Kapcsolattartó: Kővágó Anna
E-mail: anna.kovago.cv@impc.hu
Mobil: +36-30-758-3042
Telefon: +36-1-882-3520
További ajánlataink
CNC FORGÁCSOLÓ (Komárom-Esztergom megye)
ELEKTROMOS KARBANTARTÓ (Komárom-Esztergom megye)
ELEKTROMOS SZERELŐ – Termék-összeszerelés, tesztelés (Budapest (Dél-Pest))
FELVONÓSZERELŐ – KARBANTARTÓ (Szerviz területre) (Budapest és környéke)
ÖSSZESZERELŐ MUNKATÁRS - Járműgyártás (Budapest (Dél-Pest))
SZERELŐ – Járműgyártás (Pályakezdők jelentkezését is várjuk!) (Budapest (Dél-Pest))
SZERSZÁMKARBANTARTÓ (Komárom-Esztergom megye)
VILLAMOS KARBANTARTÓ - PLC KÖRNYEZET (Székesfehérvár környéke)