Komárom-Esztergom megyei, folyamatos innovációt fenntartó  járműipari multinacionális vállalat megbízásából keresünk szakembert az alábbi pozícióba:

STRATÉGIAI BESZERZŐ

Feladatok

  • A területéhez tartozó beszállítói kör menedzselése
  • Ártárgyalások lebonyolítása, szerződések kezelése
  • Beszállítók folyamatos fejlesztése
  • Költségcsökkentési lehetőségek keresése és megvalósítása

Elvárások

  • Felsőfokú (műszaki, gazdasági, logisztikai) végzettség
  • Autóiparban stratégiai beszerzésben szerzett 2-3 év szakmai tapasztalat
  • Minőségügyi szabványok, technikák (ISO/TS, APQP, PPAP) ismerete
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • MS Office felhasználó szintű ismerete
  • ERP rendszerismeret (SAP, Oracle, stb.)
  • Nagyfokú önállóság
  • Erős kommunikációs és tárgyaló készség
  • Eredményorientált személet
  • Analitikus, értékközpontú gondolkodásmód
  • Megbízhatóság, precíz, felelősségteljes munkavégzés

Amit megbízónk nyújt

  • Nemzetközi cég, modern nagyvállalati környezet
  • Fiatalos, lendületes csapat
  • Multikulturális környezet
  • Versenyképes jövedelem és béren kívüli juttatások (bónusz, cafeteria, utazási költségtámogatás)
  • Változatos munka, folyamatos szakmai fejlődés (szakirányú képzések)

A munkavégzés helye

Komárom-Esztergom megye

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: STRATÉGIAI BESZERZŐ, Komárom-Esztergom megye

IMPC Personnel Hungária Kft.
Kapcsolattartó: Sárkány Zita
E-mail: zita.sarkany.cv@impc.hu
Mobil: +36-30-864-5000
Telefon: +36-22-500-240
További ajánlataink
BESZERZÉSI CSOPORTVEZETŐ (MŰSZAKI BESZERZÉS) (Fejér megye)
COMMODITY BUYER - NPI (Budapest (Dél-Pest))
LOGISZTIKAI KOORDINÁTOR (Pályakezdők jelentkezését is várjuk!) (Budapest XVII. kerület)
NEM TERMELÉSI ANYAGBESZERZŐ (Veszprém megye)
RAKTÁROZÁSI MUNKATÁRS (Biatorbágy, M1 főút mentén)
RAKTÁROZÁSI MUNKATÁRS (1 műszak, szabad hétvége, targoncavezetői engedélly) (Budapest XVII. kerület)
RAKTÁROZÁSI SZAKEMBER – Csomagolás, anyagmozgazás, adatrögzítés (Biatorbágy, M1 főút mentén)
SENIOR ELLÁTÁSI LÁNC ELEMZŐ (SUPPLY CHAIN ANALYST) (Győr-Veszprém térsége)
TERMELÉSTERVEZŐ (Győr-Veszprém térsége)