Világszerte elismert fémalkatrész gyártó és értékesítő cégcsoport kereskedelmi irodájába keresünk szakembert az alábbi pozícióba:

BESZERZÉSI VEZETŐ

Feladatok

  • A beszerzési csapat irányítása és fejlesztése
  • A stratégiai beszerzési folyamatok koordinálása
  • Beszállítók kiválasztása, racionalizálása és fejlesztése
  • Ártárgyalások lefolytatása
  • Projektfeladatok támogatása, együttműködés az értékesítéssel az ajánlatok kidolgozásában
  • Beszállítási előírások érvényesítése: szállítási utasítások és a logisztikai igények, bónusz megállapodások, fizetési és szállítási feltételek
  • Minőségbiztosítási kritériumoknak való megfelelőség biztosítása valamint a szállítókkal kötött keretszerződések karbantartása
  • Folyamatos beszerzés kontrolling
  • Beszállítók értékelése, elemzése
  • Nemzetközi projektek koordinálása, a kelet-európai régióban társszervezetekkel történő együttműködés
  • Beszerzés marketing és értékelemzés
  • Beszállítói auditok támogatása

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség (műszaki/kereskedelmi/közgazdász/logisztikus)
  • Multinacionális környezetben beszerzésben, stratégiai beszerzésben szerzett gyakorlat
  • Projektvezetésben, kisebb csoportok irányításában szerzett gyakorlat
  • Erős informatikai ismeret (MS Office, ERP)
  • Stabil kommunikációképes angol nyelvtudás, német nyelvismeret előny
  • Erős kezdeményezőkészség
  • Kiváló kommunikációs és tárgyaló készség
  • Célorientált és döntéshozó képesség, valamint magas fokú önállóság és felelősségvállalás

Amit megbízónk nyújt

  • Nemzetközi cég, multinacionális kereskedelmi környezet
  • Összetartó, lendületes csapat
  • Versenyképes jövedelem és béren kívüli juttatások (bónusz, cafeteria, utazási költségtámogatás)
  • Változatos munka, folyamatos szakmai fejlődés (szakirányú képzések)

A munkavégzés helye

Székesfehérvár környéke

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: BESZERZÉSI VEZETŐ, Székesfehérvár környéke

IMPC Personnel Hungária Kft.
Kapcsolattartó: Sárkány Zita
E-mail: zita.sarkany.cv@impc.hu
Mobil: +36-30-864-5000
Telefon: +36-22-500-240
További ajánlataink
BESZERZÉSI CSOPORTVEZETŐ (MŰSZAKI BESZERZÉS) (Fejér megye)
BESZERZÉSI IGAZGATÓ (Komárom-Esztergom megye)
BESZERZÉSI IGAZGATÓ (Fejér megye)
LOGISZTIKAI VEZETŐ (Tatabánya környéke)
PROJEKT BESZERZŐ (Közép-Dunántúl)
RAKTÁROS – Adminisztráció, csomagolás, anyagmozgazás (Biatorbágy, M1 főút mentén)
RAKTÁROZÁSI MUNKATÁRS (Biatorbágy, M1 főút mentén)
RAKTÁRVEZETŐ (SAP, angol nyelvtudás) (Kecskemét környéke)
RAKTÁRVEZETŐ (SAP, angol nyelvtudás) (Veszprém megye)
STRATÉGIAI BESZERZÉSI CSOPORTVEZETŐ (Fejér megye)